Hyundai porazil Škodu v dalším tendru na auta pro policii, dodá vozy až za 369 milionů

Hyundai Tucson. Foto: HyundaiHyundai Tucson. Foto: Hyundai

Společnost Hyundai Motor Czech dodá české policii vozy Hyundai i30 a Tucson v hodnotě až 369 milionů korun. Půjde o

Zpět na článek
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
David Brzeźniak

Však škodovka neumí vyrobit lokomotivu, natož auto. A se není čemu divit, vena od škodovky musela být opět astronomická za holobyt na čtyřech bábovka. Nejvíce mě potěšil jedou jeden článek, kde ředitel Škody Auto řekl na tvrdo, že český zákazník si rád připlatí za domácí produkt…

Daniel Novák

…protože ix35 se u PČR náramně osvědčily.

David Brzeźniak

Jistě, že osvědčili, ale když s tim nikdo neumí jezdit, tak to je těžké 😁

Petr

Stejně by dopadly SUV od škodovky pokud by se používaly jako offroad.

R2R2

Jenda vec je ramcova smlouva, druha vec jsou realne dodavky, pokud by tentokrat opravdu doslo k dodani nejakeho nezanedbatelneho mnozstvi aut, tak by se dalo hovorit o uspechu. Osobne se spise domnivam, ze to dopadne jako vzdy, odebere se stopove mnozstvi a vysoutezi se skodovky.

Arimatejsky

Zrovna jako civilní auta pro neuniformované složky PČR by se škodovky hodily lépe, jezdí jich víc, byly by méně nápadné.

Kubrt

Zato v Hyundai člověk na silnici poutá pozoronost víc než v Mustangu.

Lesan

Zrovna i30 a Tucson nejsou vozy, za kterými by se lidé otáčeli a říkali si „bacha, policajti“. U civilních vozů je to navíc vcelku jedno, není potřeba se před někým skrývat. Naopak – stíhací civilní Octavie pro dopravku byly brány právě jako nenápadné a přitom je jde tak snadno poznat.. 😉

Erik

Taky si říkám, kdyby na policejním prezidiu mysleli, pokud to pro ně není sprosté slovo. V běžném provozu si stačí dávat pozor na na Superb a Octavii. Když za vámi jede Toyota nebo Renault můžete si být jistí, že vás určitě nechytí.

Dáda

Jojo Hjundaj nezastavíš…