LOT 3a leaderboard

Hyundai opouští v Česku další prodejci, odmítli nové smlouvy

Autosalon Hyundai. Foto: Jan SůraAutosalon Hyundai. Foto: Jan Sůra

Prodejní síť automobilky Hyundai v Česku s největší pravděpodobností znovu prořídne. Část prodejců není spokojena s podmínkami, které pro ně

Zpět na článek
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Honza

…..to musí být v HMC něco opravdu hodně nezdravého, když dealer, který vloží velké peníze do výstavby showroomu a servisu, najednou končí. Je pravda, že v sousedství byl také jeden dealer HMC, prodával 100 aut měsíčně a měl neustále potíže s p. V.V., tak skončil, nevím, jak se mu to povedlo a dělá jinou značku, ne ták vysoce položenou v žebříčku, ale prodává v klidu slovy 300 aut měsíčně. Není to škoda pro Hyundai???

Michal

Ze svojí nedlouhé práce v řízení prodejních kanálů jsem se naučil jedno: je to prachsprostá hydraulika daná počtem prodejních míst a jejich výkonem.

Pokud ten Vošický přichází o prodejní místa v tomto rozsahu, pochybuju, že to dotáhne výkonem. Možná s částí prodejců jede v nějakých šmé s registrací na autosalon a pak export někam dál. Takhle jde došolichat kvartál, ale nedá se na tom trvale držet prodejní výkonnost.

Canis

Je pravda, že toto se dělo i v jiné azijské značce. Někteří delaeři se na něčem podíleli a pak jim prošlo vše a na jiné se šlapalo.

Petr.R

Proč korejci toho Vošickýho nevyhodí a neudělají smlouvy vhodnější pro prodejce, že by mohli prodávat hyundai a kia dohromady.

MildaIV

Protože dělá to, co po něm chcou.

Petr.R

tohle nemají promyšlený, jak u nás byl ještě hyundai a prodejce prodával i škoda auta, ale prý to nebylo na ukor škodovek, to zrušil, tak lidi jezdili k samohýlovi nebo pokornýmu do brna. Ve zlínském kraji lidi budou kupovat něco jiného, třeba z vesnic nepojedou někde dále.

pppp

mně to spíše připadá že višicky umysleně likviduje prodejce a servisi ! asi mu za to plati konkurnce !