Hasiči uzavřeli hlavní tah mezi Bruntálem a Opavou. Silnice je neprůjezdná kvůli závějím

Dopravu v Moravskoslezském kraji již několik dní výrazně komplikuje počasí. Foto: Zdopravy.czDopravu v Moravskoslezském kraji již několik dní výrazně komplikuje počasí. Foto: Zdopravy.cz

Hasiči rozeslali lidem v oblasti výstražné SMS.

10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Xena

A kdo nemá novější telefon, ten do toho vlítne. To je strašné, musela jsem si sama vyhrabat auto ze sněhu a pak toto. Ale za to může beztak Fiala. Starej to říkal, když přišel z hospody. Ani na chleba nemáme.

Pája

Nijak situaci nezlehčuju, protože IZS může potřebovat kdokoliv kdekoliv. Jen bych si dovolil přihodit dětský pohled na problém – náš nejmladším prohlásil, že když je nejhůř, tak by poprosil vojáky s jejich technikou. U povodní a tornáda přece taky byli…Berte to tak, že k armádě a vojákům obdivně vzhlíží a je na prvním stupni ZŠ.

Permonik

Dětský pohled je pěkný, ale nezna svět. Hasiči mají v MSK na tatrovky pro případ nouze sněhové radlice.

Ale i mi přijde jednoduchšší uzavřit silnici, kde se tvoři zavěje hned za sypačem, když existuje objizdna trasa.

Pája

Já ho tajně podezírám, že by se mu prostě líbilo se na ně v takové akci dívat. Je úžasné vidět, že ještě věří v dobro i zlo. Přiznám se, že mu to opravdu závidím. Já jsem bohužel člověk, kterému život iluze sebral a fakt to na sobě pozoruju.

Jiří Kocurek

jestli se to za hodinu zase zasype, tak ani motor ze stíhačky nezabrání tomu, aby se to za hodinu zase zasypalo. To je fakt lepší silnici zavřít a počkat až to přejde.
Jasně, Zdenál se Zetorem projede, toho tam pustí…

panda

Hasiči ?!?

MHD

Tak to je Brutál!

pils

Cesta do Bruntálu trvá něco mezi šesti a třiceti hodinami. Záleží na tom, jestli je období dešťů. A to je v Bruntále celý rok. Tedy kromě dubna dva

Pája

Commeback?

Permonik

Jj