Havlíček zrušil zakázku na mýtného supervizora, kontrola mýta přejde nejspíše pod stát

Kontrolní mýtná brána v Dasným u Českých Budějovic. Pramen: CzechTollKontrolní mýtná brána v Dasným u Českých Budějovic. Pramen: CzechToll

Ministr dopravy Karel Havlíček zastaví zakázku na mýtného supervizora, kterou měla získat za 210 milionů korun na deset let společnost

6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Andree

Zizka Benes Svoboda Klaus tok a dalsi ukazka mentality. Rok 1918 musel byt hruza pro vzdelane a pracovite

Hen ten oný

Špiclovat se bude stejně. Doučasný trend nezastavíš.

Chytrý za 2

E-shop na dálniční známky byl zástěrkou pro tajný sledovací systém. Seznam zjistil, že ve skutečnosti šlo o velmi sofistikovaný sledovací systém, který MD připravovalo ve spolupráci s tajnými službami a policií. „Ten systém měl umět fotit registrační značky, z logiky vyplývá, že měl umět fotit i víc,“ potvrdil odvolaný ministr Kremlík.

Dáda

fotil celý auto, detekoval oblast RZ strojově ji četl a „proliknoval“ s ndatabází. takot indexocvaný souibor uložil. K tomu se přidá ještě SW na strojové rozpoznávání obličejů (již ho tu funkční máme) a je to! Online záznam s identifikací pohybu aut a osob všude, kde se vybírá mýto.

MildaIV

Tak to zajisté nemáte mobilní telefon. Jeho sledováním se o Vás policie dozví mnohem víc, než sledováním pohybu Vašeho vozidla.

GPGP

Policie ne, ale operátor ano, ten musí uchovávat data všech SIM po dobu min. 30 dní, pak je vydat Policii když je třeba. na základě toho chytli vrahy Kuciaka, anonymní SIM už nestačí, a existuje i zařízení za cca. 30 mil., pomocí kterého se naladí na váš kanál a mohou vás i nelegálně odposlouchavat a pak i vydírat…. tzn. je dobré používat programy, které běží po netu, jsou většinou zdarma a kryptované, dělat taky fake IP adres apod. Ale to většina gaunerů naštěstí neví 🙂 Proto nebyl vrah Mrázka nikdy opaden, byl to totální profík, který neudělal chybu, na Slovensku… Číst vice »