LOT_PRAGA_X-2021---WWW---III_728x90_new

FlixBus změnil jízdní řády, přidal další autobusové spoje z Prahy do Brna či Plzně

FlixBus na Florenci. Foto: Jan SůraFlixBus na Florenci. Foto: Jan Sůra

Společnost FlixBus upravila jízdní řády na třech ze svých pěti čistě vnitrostátních linkách v Česku. Největší změny zaznamenává linka mezi

Zpět na článek
18 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Marty

Hlavně nasadili pohodlné čínské Scanie, s tím Jančuru jistě porazí.

Marty-t2

Co se mě osobně líbí je obsluha Praha-Roztyly u spojů Flixbusu mířících dál na letiště. Přeci jen oproti metru je bus zejména ve špičkách při poposkakování na magistrále směrem na Florenc pomalejší a cestující z Brna tak ztrácí zbytečně čas, neřkuli pokud je jeho cíl Chodov a okolí…

Martin1

Ještě bych uvítal přidání spojů na lince Liberec – Praha, z posledních dnů vidím, že i tady si lidé už zvykají a jezdí jich víc. Lepší nabídka by tomu posilování mohla prospět.

Honza

Moje slova. Nabídka na Liberec je velmi slabá. Mám pocit jen 5 párů spojů. V pondělí a pátek po šesti. Těžko to bude konkurence Jančury. Jen mu to možná vezme pár lidí.

Vitapb

Škoda, že lidi na cenu tolik slyší.. I když se Jančura choval podobně, tak se zasadil o to, že nyní cestujeme vlakem na dlouhé vzdálenosti ve slušené kvalitě za velice příznivé ceny. Přijde konkurence a pomocí podkopaných cen tenhle „systém“ může krásně ro ze §rat. Lidi na to slyší a přelézají zpátky z vlaků do ztísněných a nebezpečných autobusů, jen aby jeli o pár korun levněji.

Jančurobujci

Já si osobně při 190cm v patráku Flixu stísněný nepřijdu, na rozdíl od nových busů Regiojetu apd. Resp. o nic víc. než např.v plným Railjetu.
A je to navíc bez osvětlení, kdy mají asi cestující jako bonus od ČD získat zánět spojivek.

T

Za chvíli budeme jezdit Praha – Brno za lízátko a Praha – Benešov za stovku

Sotous

Jak říkal pán Sura, flixbus se stahuje z trhu a tohle je to stahování v praxi😁

Johnny Gomez

Zelenej mor…
Zakazat !!!! Grrrr….. 🙁
Fandim Radimovi a Leosovi !!!!!!!!

Milan

Ale jako konkureční tlak na snižování ceny působí dobře;)

Pavels

Jakožto správný vlastenec bys měl přemýšlet o nějakém vhodnějším nicku, např. zaprděný franta.

T

A jako správný vlastenec podporovat spíš státní spoelčnosti

petr.r

můžete naznačit, které autobusy patří státnímu dopravci na trase brno-praha? Já tak fandím jančurovi, protože jeho daňí české uřady.

S

Ty jeho korunove dluhopuisy mu ale nedani vubec

noerf

S: Ať žije Kalouskova výjimka. Takových firem bylo více, ale mluví se jen o Jancurovi, jež zvedl úroveň cestování v ČR na maximum. Eventuálně mistru dotací Babisovi.

Martin1

Noerf: Logicky, protože to jsou největší křiklouni jak jsou čistí. Kázat vodu a chlastat víno po hektolitrech se moc nevyplácí.

Kulhán

petr.r!!!
Vy jste jak flašinet, vubec tomu nerozumíte, Flixbus má na tuzemských linkách busy na českých značkách a jmenuje se to Blue Bus, který provozuje linky Flixbusu a je to česká firma, tak se to daní taky tady. Už jsem vám to tady jednou psal!
Jsou jen dvě možnosti: buď jste na výplatní listině Jančury a nebo jste úplnej blb.