LOT 3a leaderboard

Flixbus chce být v Česku největší, chce překonat RegioJet

Setra Dosto Flixbus (Umbrella), foto: Zdopravy.cz/Josef PetrákSetra Dosto Flixbus (Umbrella), foto: Zdopravy.cz/Josef Petrák

Na českém trhu s dálkovou autobusovou dopravou začne od příštího týdne další velká bitva o zákazníka. FlixBus dnes potvrdil své

Zpět na článek
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Petr

Právě se dívám na spojení Praha – Brno ve ČT do Prahy a v pátek zpět do Brna. Flixbus vychází v kombinaci dospělý + dítě cca o 25 Kč levněji (pokud jde o spoj Umbrelly). To není důvod přesednout z Regiojetu, zvláště když Flixbus – služby žádné, nemožnost rezervovat místa vedle sebe a protože přesně nevím, jak budu stíhat, musel bych rezervovat dva spoje a pak platit storno nebo mít na odjezd větší časovou rezervu, což zase může znamenat zbytečné čekání. Bez kreditovky s cca stejnou cenou nemám proč Flixbus využít, pokud ve stejném čase jede Regiojet. Kdyby aspoň využil… Číst vice »

Antonín

Jako bývalí řidič S.A. a nyní Umbrelly vás vyvedu z omylu, na našich palubách si občerstvení můžete zakoupit, z šesti druhů pití a cukrovinky ze čtyř druhů, pravda noviny nemáme v prodeji, jestli vám jde o kafe jako u Jančury… hmmm zavádějící, nevíte co je ve vodě, vím jakým způsobem se napouští barely… co se pohodlí týče, ve srovnání se Španělským Irizarem ( dodělej doma ).. jsou naše Setry a Mercedesy špičkou.. jako řidič i jako cestující musím potvrdit. Ale máte svobodné rozhodnutí..

Petr

Děkuji za upřesnění. Pak opět doplácí Flixbus na svou řekl bych slabou propagaci, kdy tyhle věci (třeba to občerstvení) nejsou viditelně někde uvedeny. Na Facebooku v podstatě nebylo info o vnitrolinkách, stejně jako se dnes objevily jízdenky za 25 Kč (pozdě, už mám koupené od včerejška RJ a zpět ČD), ale využiju příště (ono s dítětem je lepší fakt ten vlak než bus). Podle mě v rámci ČR je potřeba (a zvláště vůči RJ) do propagace šlapat na maximum. Noviny jsou příjemný bonus na zkrácení cesty, ale nekupoval bych si je jinak. Kafe jak kdy. Poznámka o vodě možná bude… Číst vice »