dpp

Firmy začaly více kupovat ojetá auta, ukazují statistiky financování nákupu

Autobazar. Foto: AAA AutoAutobazar. Foto: AAA Auto

Český trh s auty zažívá letos změnu v přístupu zákazníků u nákupu ojetých aut. Výrazně rychleji roste podíl firem, kteří

6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Tobby

Tak jako radši ojetý v lepší výbavě za dobrou cenu třeba u těch Áček než nový předražený a ještě s min výbavou. Nové auta se vyplatí velkým firmám co jich kupujou tisíce.

Král

Na stavbu jsem nedávno kupovat dva roky starou dodávku a vyšla cenově na pár korun a to má ještě tovární záruku, takže dobrej kauf. Na novou jsem koukl jenom zběžně a cena mě hned odradila.

Roman

Při dnešních cenách nových vozů se není čemu divit. Záleží co firmy od aut očekávají a na co je mají, ale ve výsledku se vsadím, že zánovní auta např. ze zmiňovaných AAA je vyjdou lépe.

Fanouš

nové se nevyplatí kupovat pokud jich nevezmete více a tím dostane dobrou cenu, hodnota teď u nových auta padá rychleji než dříve…

petr.r

je to na dlouhý počty, já třeba mám jedno nový s odpočtem dph a druhý ojetý, na který kdyby bylo nový, tak bych neměl. Ve firmě je to stejný, něco novýho, menší auta ojetý.

Ventura Marek

Bylo jen otázkou času, kdy i firmy přijdou na to, že je lepší koupit ojeté auto v autobazaru, než naleštěnou funglovku. V dnešní době se zkrátka funglovka nevyplatí. Já rok zpátky kupoval v Áčkách ojetého superba a rozhodně těch peněz nelituji.