FajnBus začal jezdit každý den mezi Prahou a Mikulovem

Autobus Scania Irizar v barvách FajnBus. Foto: FajnBusAutobus Scania Irizar v barvách FajnBus. Foto: FajnBus

Dopravce plánuje další expanzi z Jižní Moravy.

Společnost FajnBus od tohoto týdne rozšířila nabídku spojů mezi Prahou a Mikulovem na spojení každý den. V neděli navíc nově bude jezdit mezi oběma městy dvakrát.

„V neděli přidáváme ještě jeden spoj, abychom dokázali zajistit dopravu pro dojíždějící studenty a pracující z Mikulova a okolních obcí. Dosavadní spoje dosáhly poměrně slušného vytížení. Velmi zajímavá je zejména poptávka v úseku Mikulov – Jihlava, kde je pro nás zájem cestujících příjemným překvapením. Máme stabilní základnu pravidelných cestujících, které máme rádi. Počty prodaných jízdenek dále rostou,“ říká Jan Brotan, jednatel firmy. Bonusem podle něj je i expresní přímé spojení mezi brněnskou Zvonařkou a Mikulovem za 45 minut. Firma původně jezdila až do Plzně, od začátku prázdnin ale toto spojení zrušila.

Firma plánuje expanzi na další linky, během léta podala žádosti o nové licence. „Srdcem patříme na Jižní Moravu a proto prioritně plánujeme optimalizovat dálkové spoje z tohoto kraje. Snažíme se být vždy tou nejlepší službou pro cestující, číst správně jejich potřeby a zjednodušit jim cestování,“ dodal Brotan. Jízdní řád je na stránkách dopravce.

Tagy FajnBus
17 komentářů