Exministr dopravy chce po Babišovi omluvu za slova o korupci u zakázek

Bývalý ministr dopravy Antonín Prachař (vlevo) s tehdejším náměstkem Milanem Ferancem. Foto: Ministerstvo dopravyBývalý ministr dopravy Antonín Prachař (vlevo) s tehdejším náměstkem Milanem Ferancem. Foto: Ministerstvo dopravy

Bývalý ministr dopravy Antonín Prachař vyzval premiéra Andreje Babiše, aby se veřejně omluvil za slova o korupci u zakázek v

Zpět na článek
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
lokodepo

Kdyby Babiš nebyl takový tlučhuba a chtěl to opravdu rozkrýt, tak to ministersto financí, které je plně pod nadvládou ANO a které doposud využívá především pro svoje podnikání, využije i ke kontrole účetnictví stavebních firem, kde se takové odměny za přidělení zakázek skutečně dávaly (jeden z mála momentů, kdy Babiš skutečně nelže). Platby ze státních zakázek jdou vždycky přes banky. Platby za materiál, služby, mzdy zaměstnanců atd. se také provádějí prakticky výhradně bezhotovostně. Kolik je tedy výběrů hotovosti ve velkých objemech, aby se nedalo prověřit, na co byly použity? Jednoduchá matematika: příjmy = výdaje. Z obrovského množství účetních operací vyselektrovat… Číst vice »

VRT

Babiš ale je tlučhuba. Kolikrát mluvil o tom, že je Kalousek zloděj? Kolik na něj podal trestních oznámení? Kdyby na něj něco měl, tak už Kalda dávno sedí. To by byl přeci sólokapr, který by mu navíc přihrál pár pěkných hlasů důchodců a slabších jedinců.

VRT

4-7 %? To už bylo po slevě, ne?

Démon

Uražený, neschopný, bývalý ministr dopravy žádá omluvu své neschopnosti. 🙂

petr.r

Joo přerov, tam bydlí ten patrik co blokuje tu d1. Svérazný město bez dálnice a obchvatu. Co kdyby se zaměříl na dopravu nebo nějaká výmluva se musí najít?

Jan Sova

To se mejlíte hele… Patrik je z Brna a blokuje to v Přerově, Fryštáku…. a někde u Bratislavy…. a bůhví kde ještě dostal pobídku…
Jinak přerovský Tony je kapitola sama pro sebe, ten se ani do ANO nehodil.

petr.r

na fryšták to blokuje ta egeria, přišla jak patrik byl smeten od soudu a novináři zjistili, že egeria nemá učetní uzávěrku nebo jak se tomu nadává a že soud může dát jí pokutu do melouna-může……….

petr.r

já jsem myslel, že patrik je z přerova..že děti země jsou z brna.

Jan Sova

Patrik je z Děti země a nemá s Přerovem lautr nic společného, akorát se všude okolo pasou jeho křečci….

Kubrt

Formulace „Prachaře se výroky Babiše, který si ho vybral do první vlády na ministerstvo dopravy“ není šťastná – Prachař byl ministrem ve vládě Bohuslava Sobotky, jako člena/nominanta ANO si ho Babiš samozřejmě vybral, ale nesedí tam ta „první vláda“ – to implikuje první vládu Andreje Babiše, a tam už Prachař samozřejmě nebyl.