LOT 3a leaderboard

Druhý konec aerolinek za dva dny. Končí turecká společnost AtlasGlobal

A320 společnosti Atlas Global. Foto: Bene Riobó [CC BY-SA 4.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)]A320 společnosti Atlas Global. Foto: Bene Riobó [CC BY-SA 4.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)]

Turecká letecká společnost AtlasGlobal dnes zkrachovala. Před devatenácti lety založený dopravce byl poslední roky ve velkých ekonomických problémech, které vyústily

Zpět na článek
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Anonymus

Tady je krásná ukázka,jak letectví ovlivňují války a případně další katastrofy.viz sestřelení u Teheránu. Kvůli nepokojům v Libanonu a Teheránu se propadla aerolinkám poptávka a už to neutáhla.
Zajímalo by mě,kolik má zaměstnanců takovýhle aerolinka. Kolem tři sta?

Petr

No já si s nimi chtěl koupit letenku z Istanbulu do Teheránu (jako už v minulosti několikrát), ale od toho dne, kdy obnovili provoz, mi nešly jejich stránky. Buď se vůbec nenačetly, nebo se to zhroutilo někdy během rezervace. Zkoušel jsem různé prohlížeče i počítače po dobu několika týdnů. Nevím, jestli to obnovení provozu vůbec mysleli vážně, když si ani nezprovoznili hlavní distribuční kanál.

Anonymus

Petr: buďte rád, že jste nesehnal letenku. Peníze už byste asi neviděl a ani by vám nezajistilo náhradní let.

R1e

V lete lietali aj zo Sliača do Turecka.

Aj Tak

Tak ono konkurovat Turkish nemuze bejt vbec jednoduchy. Turci uvazujou uplne jinak, nez my a jsou velmi loyalni ke vsemu statnimu. Zatimco u nas spousta lidi povazuje jezdeni s Regiojetem za boj proti starejm poradkum a podporu kapitaliamu, v Turecku je to presne naopak. Sam to znam z retailu – zatimco u nas lidi bojkotujou zbozi Agrofertu apkou Bezbabise, kdyz v Turecku Erdoganova rodina koupila retezec Migros a lidi se to dozvedeli, za rok mu stouply trzby o 20%.

Captain777

Co jsem říkal včera? #captain777 🪂

Honza

Ještě se stihl na podzim ukázat s a330 v Ostravě

Adam H

Nebyl to OnurAir?

Walt

Ne, byli to oni. Onur Air byl v červnu.

Adam H

Jo díky.