dpp

Dráhy vybavily RegioSpidery na Vysočině připojením k internetu

RegioSpider v kraji Vysočina. Autor: České dráhyRegioSpider v kraji Vysočina. Autor: České dráhy

České dráhy dokončily projekt zavedení internetu v motorových vozech řady 841 na Vysočině. Na objednávku kraje bylo vybaveno technologií wifi

16 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
kix

tak s ohledem kam železnice začíná směřovat, tak je to asi nutné, nebo socky net v mobilu nemají.. jink za mě vyhozené peníze na lokálních osobácích k čemu? k tomu aby omladina mohla sjíždět youtube atd.

Riki

Správně Coudy, zesilovač signálu a žádné Wifi. Území je pokryto a tak proč cpát peníze do Wifi. Kdo má data v mobilu, tomu to vadit nebude a kdo nemá na data v mobilu tak ať čumí z vokna :-).HOWG

m

Spíše by mohli vybavit lepší rychlíky Praha-Havlíčkův Brod – Brno než co jezdí teď. WC katastrofa a ještě smrad kolem no hnus

Tereza

Já teda inzerent ve vlaku nepotřebuju…spíš by se mohli zaměřit na to jaké osobní vlaky jedou směr Kolín … Já jako matka dvou malých dětí se věčně nemůžu dostat na Kolín ..pac jezdí ty staré dvoupatrove vlaky a nejenom že se tam s kočárkem nedostanu ale ještě je většinou problém že mám kočárek!

Josef Kubeš

Nedostanete se kočárkem do těch dvojitých dveří v patrovém voze? a pro koho je to problém? Jezdím stejnou trasu a nemám s kočárkem jediný problém… Tedy do doby, než je patro občas vyměněno za klasické Béčko…

Michal

Wifi je fajn, ale prej z těch motorů opět muži pana Kupce staví plot.

Kolikpak těch strojů aktuálně stojí?

dopravak

Mě zase zaráží tak nízké proběhy vozidel. 250km denně, to je efektivita :-(.

Jirmicz

Hlavně, že mají wifi, ale že cca 2500km denně hulí naftu do drátů. Když nepočítám lokálku do Slavonic a Humpolce, tak všechny výkony mají pod dráty. Ekologie hadr.

Radek Janata

Wi-Fi si přeje zákazník.

železničář v důchodu

Který?
Není to momentálně spíše tak, že mu ji ČD a kraj (před volbami) nabízejí, aniž by si o ni řekl?

Elb

Tak a teď aby se ještě stala doprava na Vysočině použitelnou pro to denní cestování do práce a škol, z nebo do spousty mít to přijíždí/odjíždí v úplně nemožných časech.

coudy

když to cestující chtějí tak ať si to i zaplatí… spíš než wifi bych uvítal nějaký zesilovač signálu do vozů…
kdo nemá na data tak ať nebrouzdá po netu…

Jiří 2

Oni si to zaplatí – v jízdence. Že by WiFi nevyužijete, vaše minus… To je jako s novinami nebo vodou ve vlacích dálkové dopravy. Nikdo vám je nenutí a nemusíte si je brát.

Milan

Motoráky na elektrifikované trati mezi Žďárem nad Sázavou a Havlíčkovým Brodem jsou fakt „super“ nápad, místo aby je nasadili na trať ze Žďáru do Hlinska, kde jezdí skučící regionovy.

Pavel

Ze Žďáru do Hlinska nevedou koleje, ne?

Milan

Jo, popletl jsem to, mělo být z H.B. do Hlinska.