LOT_PRAGA_X-2021---WWW---III_728x90_new

Dráhy dokončily obnovu šestice salonků ČD Lounge, nový chystají v České Třebové

Čekárna ČD Lounge Ostrava Svinov. Autor: České dráhyČekárna ČD Lounge Ostrava Svinov. Autor: České dráhy

České dráhy po více než roce dokončily projekt obnovy svých šesti salonních čekáren ČD Lounge. Jako poslední byl vylepšen salonek

Zpět na článek
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
petr.r

podle mně zbytečnost až prohřešek kde až ty peníze z daní se ztrácejí. Kdyby místo těch blbin slevnili jízdné a zrušili ty in-karty.

Milan

Zbytečnost?! Podle mě by čekárny tohoto typu měly být na nádražích zcela samozřejmostí pro cestující s platnou jízdenkou (možná vyjma integrovaných tarifů).

coudy

a proč by se měli rušit INkarty? každý dopravce má nějakou slevovou kartu třeba i váš Jančura…

petr.r

Jak to myslíte s tím jančurou, já s ním nemám nic společnýho, jestli ano? tak jak?

coudy

no jak za něj kopete…. třeba tohle jste napsal “ A tedy kdo nás okrádal, stát nebo někdo od čd? Díky bohu, že u nás je Jančura“

Vít Jůza

S vhodností levnějšího jízdného pro všechny souhlasím, ale existence čekáren je také vhodná. Ale ne takto: na jedné straně na několika místech luxus, jinde v lepším případě v jakési hale, v ostatních vyhnání na mráz ….

Johnny Gomez

Vit Juza: Luxus????? To jako vazne??? To mate na mysli tu totalni zoufalost co je na tech fotkach??? To myslite OPRAVDU vazne???? WTF….

železničář v důchodu

Já si vzpomínám, že když jsme v 70. letech minulého století jezdili po Polsku, byla tam v téměř každé železniční stanici i celou noc otevřená čekárna a v jejím rohu nepřetržitý prodej občerstvení (čaj, limonády, obložené pečivo, atd.) – nebyl to sice žádný „extra luxus“ typu rádoby nadstandardních „ČD Lounge“, ale byl tam vcelku pořádek a dalo se tam v klidu a pohodě přečkat i při déletrvajících přestupech bez nebezpečí okradení a s možností menšího občerstvení (takže cestující si nemuseli vozit mnoho jídla a pití s sebou), jehož prodavač(ka) zároveň dozíral(a) na pořádek. Chlubit se dnes „ČD Lounge“, když právě… Číst vice »

Jan H.

petr.r. Čtu vaše příspěvky už pěknou dobu, vaše nenávist vůči ČD je obrovská. Měl by jste se jít léčit. Tohle vyjadřování už není normální. A nevím, co tady pořád mumláte o penězích z našich daní. To, že jde z našich daní kompenzace za jízdné, třeba žákovské, jiným dopravcům, vám nevadí? Za naše „daně“, jak říkáte pro ČD (a jiné dopravce) je alespoň někde něco vidět pro lidi. Ale že se dá skoro půl miliardy z našich daní za prasečák v Letech u Písku a nic z toho lidé mít nebudou, vám nevadí? Nebo vyplácení dávek na bydlení (několik miliard). Papouškujete… Číst vice »

Jan H.

železničář v důchodu. Musíte si uvědomit, v jaké době žijete a v jakém státě. Projel jsem vlakem také několik zemí a chování lidí v těchto „zařízeních“ je jiné. Vidím to tady. Jak se někteří lidé ke všemu chovají. Jak vždycky říkal můj táta, nas..t jim do rukou a rozmazat 😁.