Dopravní podnik bude opravovat cestu pro hasiče, metro nepojede do Depa Hostivař

V úseku bude zavedena náhradní autobusová linka XA

Zpět na článek
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Leinad

Jakou má výhodu X-A proti prodloužení linek?
Bus od Průmyslové by ani nemusel zajíždět do terminálu. Časové polohy by to nemuselo ovlivnit, za 15 minut bp se dá stihnout DH-Skalka-DH a řidiče střídat při ostrém obrátí na Skalce.

kubiqcz

Taky mi to vrtá hlavou, jestli si dobře vzpomínám, při jedné výluce byly autobusy prodlouženy z DH až na Želivského a problém to nebyl. Dneska jsem se X-A svezl (kolem druhé hodiny). Jeli jsme v kloubovém autobuse tři cestující a z Depa pak zpátky jel jeden (na Depu není konečná, bus hned pokračuje). Na Černokostelecké nikdo nenastupoval ani nevystupoval (přijde mi to jako zbytečná zastávka, když je prodloužená 7 a navíc tam metro nejezdí). Čekal jsem tam nějakou chvíli na 171 a přijel druhý kloubový autobus prázdný a pokračoval zpět taky prázdný. Pak přijel další spoj a v něm jeden… Číst vice »

Radius

To není tak docela pravda. Hlavním důvodem je výměna EZZ ESA a doplnění o ještě jeden Komunikační PC. Společně s tím se sveze oprava požární komunikace…

Y.K.

Jsem si celkem jist, že výměnu zabezpečovačky za víkend stihnout nejde. Spíše to bude „update“ viz Ládví atp.

Radius

Samozřejmě jsem nemyslel výměnu veškeré zabezpečovací technologie. Ano jedná se, stejně jako na Ládví, o výměnu softwaru a doplnění komunikačních PC EZZ a také výměnu jednoho prvku „dálkařiny“.

Y.K.

ok, dík.