LOT 3a leaderboard

Další boje o lounskou vagónku, nástup nového majitele řeší policie

Výroba nákladních vozů v Lounech. Foto: Legios LocoVýroba nákladních vozů v Lounech. Foto: Legios Loco

Společnost Traťová strojní společnost (TSS) je od 1. června novým majitelem společnosti Heavy Machinery Services (HMS), která vlastní někdejší vagónku

Zpět na článek
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Peeetr

Pěknej bordel. To už vypadá jako by se místní kapitalismus vracel až na úroveň feudalismu, a boj šlechty o klíčové pozemky a k nim trvale připoutaným poddaným.

kade

Hm, jak se stalo, že insolvenční správkyně předala areál TSS Cargu k 1.6., když jej původně (předpokládám taky ona) pronajala CSG / Daku do konce srpna..??

On.

V čem je problém? Běžně se prodávají nemovitosti i nájemci a nájemní smlouvy běží dál,dokud se nájemník s novým vlastníkem nedohodnou na změně.

kade

Tady to uplně na dohodu nevypadá. A původník nájemník měl prostě příslib působení (výroby) do konce srpna (aspoň si to teda myslel..).

kade

Mně jde prostě o to, že když to proběhlo formou bitvy poprvé, tak dejme tomu, správkyně potřebovala vyhnat subjekt, který se bránil. Ale tady byl prostě dočasný pronájem jednomu subjektu, na který mělo navázat předání (později určenému) vlastníkovi, prostě nějaké „vyřešení“ situace. Vůbec nechápu, proč toto muselo proběhnout bojem.

Václav

Kupující musel vědět, že firmu kupuje s nájemcem. Nejspíš v té smlouvě jsou nějaké právní klíčky, které teď řeší silou.

atase

jj bratři ze slovenska o nich se nesmi psát ani mluvit