D10 a D11 čeká noční uzavírka kvůli bourání mostu a diagnostice

Demolice mostu přes Chlumeckou ulici. Foto: ŘSDDemolice mostu přes Chlumeckou ulici. Foto: ŘSD

Už dnes večer začíná další omezení na Pražském okruhu na Černém Mostě.

Zpět na článek
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Tomáš679.2

Za jízdu po d10 by se neměl vybírat žádný poplatek. To, co dnes zase na té dálnici vytvořili (značení) je děs.
„Na D10 musí řidiči počítat s omezením mezi exity Kosmonosy a Bakov nad Jizerou. Krajská správa údržby silnic Středočeského kraje zde zbourá most na na silnici III/2769 spojující Kosmonosy a Horní Stakory a začne stavět nový. “
Jo, první pole na straně Kosmonos už se dnes bourá.

s1mple

A to je teprv Sobota, co se asi stane v pracovním týdnu?

Tomáš679.2

To ano. Ale zase už to budou mít alespoň vyznačené. Dnes byla vozovka (dva pruhy) rozdělena na tři „pruhy“. Jedna linie ploché značky a druhá linie kužely. Značení nic moc a chvílemi člověk nevěděl kudy tudy. Ale už pokládali dělící pás, tak to snad bude pak lépe pochopitelné. A ty úseky zúžení nejsou zrovna krátké. Jo a když už se o tom tak bavíme…nevím co kdo získá tím, že již v úseku se sníženou rychlostí na 80km/h a v bezprostřední vzdálenosti před zúžením a příčnými prahy má potřebu před ním jedoucí vozidlo předjíždět a mít co dělat, aby příčné prahy… Číst vice »

55p

Ta zelená objížďka z Poděbrad asi fungovat nebude, křižovatka je ode dneška průjezdná jen rovně a kyvadlově kvůli výstavbě kruháku.

adamgolias

ten kruhák ve výstavbě je ,,o exit dřív,, na sil 329. sjede se z d11 na silnici Ko-Nbk a v Kluku na kruháku u tesca doprava do poděbrad. zpet na d11 v chotankach kde je na hradeckou silnici napojena jičínská a spojka k d11 .

55p

Trochu jste mimo, já píšu o zelené objížďce ve druhém směru, která vede přes kruhák ve výstavbě. Podívejte se na mapu pořádně.

Lázeňák

Jojo, od dneška ve výstavbě, ta zelená nemůže fungovat.
https://www.facebook.com/hlaspodebrad/posts/640811423969930

Tomáš679.2

Máte pravdu. Nejlepší tak bude to od kruháku u Tesca vzít po silnici 38 na Kolín a najet na D11 do Prahy na exitu 39. Tedy na okraji uzavřeného úseku.

Adamgolias

Takze to pro vas mam popsat jeste z opacne strany? No tak jo , pri jizde z podebrad u tesca vlevo na kolin. Silnice 329 ze silnice c11 neprujezdna . Po d11 tedy pojedete o exit dříve . Už je to lepší ? Kdo vychodil vice nez prvni tridu materske skoly snad ani nemuze jet az k ,,podebradce,, a pak se vracet po silnici nbk- kolin . Zatoci v podebradech na namesti na prahu , tak jak je nakresleno cervene.

Tomáš679.2

Silnice c11 tam žádná není. Jde o 611 a ta je částečně uzavřená. Zelená objížďka je však jasně značená po silnici 329, která je uzavřena zcela. „Kdo vychodil vice nez prvni tridu materske skoly snad ani nemuze jet az k ,,podebradce,, a pak se vracet po silnici nbk- kolin . Zatoci v podebradech na namesti na prahu , tak jak je nakresleno cervene.“ Jenže ten kdo přemýšlí si nemůže být jist, zda nájezd na prahu na exitu 39 bude funkční. Nechápu proč je to značeno takto příšerně a navíc zcela uzavřenou komunikací 329. Dále je třeba si uvědomit, že ten… Číst vice »