LOT 3a leaderboard

ČSA pošlou do Německa další airbus, Eurowings chybí po pádu Air Berlin letadla

A319, foto: ČSAA319, foto: ČSA

České aerolinie mají až do konce března jistou práci pro své tři airbusy A319. Firma rozšířila kontrakt s německou společností

Zpět na článek
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Lojzik

Pronajmou Němcům A319, lítat bude z Hamburku do Prahy a konkurovat tak jejich vlastní lince na které sami mají jen ATR? Zajímavé.

Lkprak

Když by jim to nepronajali oni, pronajal by jim to někdo jiný (volných letadel je teď přes zimu v Evropě spousta), linka by létala dál a prachy na pronájem by šli někam jinam.

Michal

Ten titulek je skvost. Člověk si říká kde zase spadlo letadlo Air Berlin a ono naštěstí žádné nespadlo.

Lukáš F.

Titulek je naprosto jednoznačný, to jen vy jste zblbnutý z toho, že polovina „takynovinářů“ na českém internetu neumí česky.

Michal

Le style c’est l’homme, příteli. Když budete v titulcích slovosled jako Obi Wan Kenobi mít, nebudou čtenáři skimmující nadpisy rozumět vám. Ale vážně: pokud to není nezbytné, je v titulcích bezpečnější netrhat podmět od přísudku. Dvě věty nadpisu souvisí tak volně, že není důvod je rvát do souvětí. (Navíc tu shodou okolností druhá věta vypadá jako vedlejší přívlastková k „airbus“). Na titulky se vyplatí mít „four eyes rule“, i když je to u malého projektu možná organizačně náročné. A doufám, že to neberete jako marné jebání, ale jako konstruktivní kritiku vedoucí k profesionálnímu výsledku. Nejsme tady na želpage, laťka je… Číst vice »

Michal

Ta adresa falešná není, já to četl, nicméně nejsem schopen dokumentovat opak (pro neznalé: pan Sůra mi na komentář o tom, že na SŽDC těžko za tabulkové platy natáhnou schopné lidi, napsal liebesbrief, že o tom vím hovno a SŽDC na tabulky nejede). Pokud je tu někdo ze SŽDC a je schopen k tomu dodat nějaké detaily, budu velmi rád. Neměl byste se konejšit tím, že lidé, které můžete setřít na detailu, nemají v ničem pravdu. Ať tomu budeme říkat nadpis nebo titulek, vypolodil jste nečeský paskvil. Teď máte možnost se poučit pro příště, nebo kopat kolem sebe. Je to… Číst vice »

Lkprak

Příspěvek uživatele Michal mi přijde minimálně dobře vyargumentovaný a dobře myšlený (byť se můžeme přít, zda má či nemá pravdu). Za to vaše hysterická reakce na něj, to je trapnost na entou…