CPI v inzerátu kritizuje Prahu a DPP kvůli podniku ke stanici metra Nádraží Holešovice

Nová navigační tabule v metru (Nádraží Holešovice). Pramen: DPPNová navigační tabule v metru (Nádraží Holešovice). Pramen: DPP

Skupina CPI Property Group pohrozila Praze a jejímu dopravnímu podniku (DPP) v pátečním inzerátu v deníku E15 trestním oznámením kvůli

10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Poudy

Tam je s tím potřeba trochu hnout, okolí obou vestibulů je docela tragédie, hlavně toho severního.

Karel

Když to tam zapráskaj nějaký developři, tak to ještě nemusí být změna k lepšímu. A pokud se to tam nebude udržovat a hlídat, tak tam stejně bude znova jen špína, bordel a podivný existence.

Poudy

A kde to v okolí nějakého developerské projektu vypadá hůř než na Holešovickém nádraží? Já si myslím že to pomůže stejně tak, jako v jiných částech Prahy které nějakou podobnou proměnou již prošly. Celé to okolí potřebuje dotvořit a musí se tam z toho udělat součást města, už to dávno není dělnická periferie. Když si DPP pohlídá rozumnou míru zastavěné plochy a vysokou investici developera do veřejného prostoru, tak z toho budou profitovat všichni. Dnes si tam nekoupíte ani normální jídlo, tak leda cigárka a kafe, to místo potřebuje změnu jako sůl.

bohyn

Souhlas, Holešovické nádraží je jedna z nehorších stanic v širším centru Prahy, možná nejhorší, i Invalidovna a Palmovka jsou na tom lépe. Ještě Vltavská na tom není kdovíjak, ale tam je to aspoň kousek na Štrosmajerák a tam už vybavenost je.

Frantisek

Tak třeba kolem Anděla to také není nijak zářivé. Nablýskaná novodobá monstra ještě neznamenají automaticky příjemné prostředí. Celé je to tam pořád neutěšené, byť nějak zastavěné. Místy možná i hezké, ale celkově nic moc.

LWQ

No myslim, ze Quadrio je docela dobry priklad jak developerska cinnost zlepsila uzemi mesta, okoli stanice metra, drive tak neutesene. Cekam, kdy se neco podobneho stanice na Florenci, Kolbenove ci Vltavske 🙂

Frantisek

Tak to určitě. Plácek furt tak nějak nic moc, vstup do metra minimalizovaný a méně pohodlný. Jo, je tam novej obchoďák. Naddimenzovanej barák. A co?

jan

Kolik borci z dpp budou mít podíl v tomto podniku:-) 30 %? 🙂
Já doufám, že to trestní oznámení konečně někdo podá. A tato praxe „společných podníků“ bude snad v ČR jendou ukonce.
Pravda po ztrátě pozemků mnoha klíčových nádraží..

Jackub

Tatínek vám vyhlásí válku! Fňuk, fňuk… 😁😁😁

Raddie

Podepsáno patnáct knížectví