LOT 3a leaderboard

Chomutov a Jirkov přebírají nové trolejbusy, ještě nedávno je chtěly zrušit

Trolejbus Škoda 26 Tr na Palackého třídě v Chomutově. Autor: Škoda ElectricTrolejbus Škoda 26 Tr na Palackého třídě v Chomutově. Autor: Škoda Electric

Pod nejmladší trolejbusovou sítí v republice bude nyní jezdit i nejmladší vozový park. Dopravní podnik měst Chomutova a Jirkova přebral

Zpět na článek
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Jan

No jo. EU fondy. A šašci si nekoupili ani bateriové? Když předtím říkali, že síť je malá? To je nejhorší na regionální politice. Jak se to mění od Šumavy k Tatrám a jsou schopni páchat na infrastruktuře škody, že ji jeden zruší, druhý obnoví.

železničář v důchodu

Trolejbusová síť v Chomutově a Jirkově je, bohužel, vybudována zcela nelogicky a uživatelsky nepříznivě – i proto zřejmě v tom dvojměstí trolejbusy nejsou vnímány jako výrazný městotvorný prvek: na mně (nejsem místní) to vždycky dělalo dojem, že tamní obyvatelé je nikdy nepovažovali za „své“ a jejich existenci nikdy nijak neobhajovali.

Chachar Budvar

Kéž by podobně „prozřel“ Jihočeský kraj. Jejich hloupé „úspory“ zapříčinily nejhorší využití veřejné dopravy v rámci celé ČR. Apetence Štejnara k likvidaci byla obdobná té Zimolovské. jako kdyby rušení způsobovalo nějaký druh vzrušení – třeba z peněz, které konání obou podvodníků motivovalo?