dpp

Chceme létat do Prahy s A330neo, potvrdil šéf Air Asia

A330neo pro Air Asia. Foto: AirbusA330neo pro Air Asia. Foto: Airbus

Zakladatel a šéf letecké společnosti Air Asia Tony Fernandes poprvé oficiálně potvrdil, že s novými letadly Airbus A330neo chce létat

12 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
thegrid

Letěli jsme letos s UIA z Prahy do Bangkoku (přes Kiev) za 7.500 zpáteční včetně jídla na delší trase (Kiev-Bangkok). 11h sedět je teda děs běs. Hlavně když sedíte uprostřed čtyř úzkých sedaček v Boeingu. Ale za tu cenu… 🙂

Prngr

A kdy slíbil Bureš, že to má startovat?

Človek

Radši poletím s Číňanama nebo Ukrajincema (občas i Rusama), co mě tam dopraví levněji, se zavazadlem a možná i s jídlem. A kdo chce úroveň, letí za dlouhodobě rozumně naceněné Qatar nebo Emirates.

Adam

Přesně. Letím teď PRG-DXB-HKG-BKK s 12-15 hodinovými layovery. A pak BKK-DXB-VIE a nedal jsem za to dohromady ani 14 tisíc.

Nicky

Bude to něco podobného jako ten Scoot co létá z Berlína do Singapuru (někdo na to nadává, většině to vyhovuje). Cenově se pohybuje zhruba na úrovni čínských aerolinek, které jsou sice s přestupem, ale zase s občerstvením a zavazadlem v ceně.

Johnny998

To není pravda, cena TGL-SIN spadne klidně i na 9-12000 Kč vč. zavazadla, což byste jinde nenašel. Zrovna jsem kupoval na srpen a prosinec. 🙂 Kdyby komparativní výhodu volatilně nízkých cen long-haul low-costy neměly, nikdo by s nimi nelétal.

Panelák

TGL je nějaké místní letiště na Papui-Nové Guinei… To snad bude do SIN i levnější než 9-12 tisíc?

Jen tak

on “nicky” ma dost zkreslene predstavy omcenach letenek, a neustale tady perli …

… a pak se podiva do rezervacnich systemu a … vse je jinak.

Nicky

Za těch 9-12 to prodávají i čínské aerolinky – stačí se podívat na Pelikána na lety Air China. A mimochodem lowcosty mnohdy vycházejí mnohem dráže než běžné linkové spoje. Já jen tlumím to očekávání nějakých extra levných letenek do Asie z Prahy už jen kvůli tomu, že není konkurence.

MarekSourak

U toho scootu, byly akce i za 6-7k, coz je tak max. co za to bych dal, obcas se da ulovit akce s Cinanama, ale nerad sedim s cinskymi cestujicimi 😀

Eskimo Joe

Co je úzké na českou zadel může být komfortní pro tu thajskou. Vzpomeňme na legendární Hercules #56-0518 🙂

TPal

Zrovna Thajci, co jsou zvyklí na Thai… 🙂