LOT 3a leaderboard

České dráhy se stanou jediným vlastníkem ČD-Telematiky, cenu za podíl PPF neuvedly

Údržba telekomunikačního majetku Správy železnic. Foto: ČD - TelematikaÚdržba telekomunikačního majetku Správy železnic. Foto: ČD - Telematika

Server Seznam Zprávy přišel v dubnu s informací, že hodnota akcií má mít cenu 850 milionů korun.

Zpět na článek
12 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Miroslav Zikmund

David Knop-Kostka – syn bývalého (pokontrarevolučního) ředitele OŘ Olomouc Vojtěcha Knop-Kostky (kódové označení VKK). Později v souběhu s funkcí náměstka „zmocněnce vlády ČR pro řízení ČD“ pro infrastrukturu, po „velkém“ třesku k 1.7.1993 (přechod na divizionální řízení) ředitel finančního odboru GŘ ČD … V roce 1992 – po přijetí zákona o zániku společného státu byl jmenován zmocněncem vlády ČR pro dělení majetku ČSD mezi ČR / SR, resp. nástupnické železniční společnosti ČD a (tehdejší) ŽSR … VKK korektně jednající pán, s „dlouhými prsty“ …. nicméně „obohacovat“ se nemusel, restituoval po předcích bolševikem zabavené majetky, které dokázal výhodně zpeněžit …. I… Číst vice »

Martin Zvonař

„informace o Faltýnkově diáři, ve kterých se naznačuje, že obchod byl plánován dopředu s jeho vědomím“ – zapsal si to v r. 2016, ale ten prodej DialTelecomu proběhl 2014, tak co bylo plánováno dopředu?

Baraba

ČD muselo podíl koupit, když chce do konce roku velkou část firmy vyvést do SŽ. Žádný rozumný akcionář si dobrovolně nenechá rozebrat firmu pod rukama…..

jan

Nebo majitel dluhopisů.

jan

Na to jsou jim ČD dobré. Ale že je pak chcou vyškubat jak slepici.

jan

Proč. Když někdo to chce převést na sždc tuším nebo na stát.

Xapadlo

Ukázková velká domů před volbami

Jiří Kocurek

Tesiloví strejcové napojení na estébé s dlouhýma prstama. V jedné ruce machinace, v druhé ruce oplatek, v tašce seznam konfidentů a žádá si úplatek.

Baraba

Žádná velká domů před volbami. Jde o dlouhodobý plán, jak do ČD dostat peníze od „státu“. Převod na SŽ se připravuje velmi dlouho….

Jakub P

Ono to může být oboje, ty peníze zatím putovaly z ČD do PPF, že v plánu je i větší přeliv ze Spržele do ČD je druhá věc.

David

Kam se hrabe 50 milionů za Čapí Hnízdo. Jarda Efko pracuje s o řád většími sumami.

Petr

To už skoro vypadá, jako by jim ten čapák podstrčili schválně. Ať si opozice ňuchá kolem čapáku a oni mají klid na daleko výnosnější kšefty…