LOT 3a leaderboard

České dráhy neuspěly se stížnostmi na razii, musí zaplatit náklady řízení

Jednotka pendolino Českých drah. Foto: Jan SůraJednotka pendolino Českých drah. Foto: Jan Sůra

Soudní dvůr Evropské unie zamítl stížnosti Českých drah na razii, kterou provedla v roce 2016 Evropská komise v sídlech Českých

Zpět na článek
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Petr.R

manažéři by si měli ujasnit co mohou vyhrát a co ne, ale jestli nepřemýšlí a je jim to jedno, protože plat mají stejný aji kdyby v práci nic nedělali, tak by je mohlo podle patriotismu napadnout, že když nic tam nebudou dělat, tak ušetří dost peněz daňovýho poplatníka. Co kdyby za tu prohru šli umývat třeba žlutý soupravy- a proč žlutý? aby si něco vydělali, neboť my máme toho dost tych vyžírků.

AAA

vítězství Pyrrhy

Stan

To byl nápad! Stěžovat si u EVROPSKÉHO soudního dvora na EVROPSKOU komisi! Jakoby něvěděli, že vrána vráně oči nevyklove!

Vít Jůza

To je pravda, ale tradiční stížnosti na lampárně jsou ještě méně nadějné. Spíš je otázka, zda si stěžovat, pokud prostě nejsou v právu.

železničář v důchodu

Módu stěžovat si u orgánů EU na kdejakou „broskvovinu“ založil Jančura – a zatím všechna vedení ČD z posledních období neschopná mít vlastní a skutečně prospěšné nápady jako obvykle jen opět (a se zpožděním) kopírují to, v čem je „priváti“ předbíhají (byť by to třeba bylo i kontraproduktivní) …

Petr.R

ale když jančura prohraje, tak to zaplatí, kdežto u čd to platíme my všichni.

noerf

Otázky kdy a jestli vůbec někdy dojde k nějakému pravomocnému rozhodnutí.