České dráhy mění personálního ředitele, místo Veselého přichází Schwarzová

Pendolino Českých drah u Chocně. Foto: České dráhyPendolino Českých drah u Chocně. Foto: České dráhy

Ve vedení Českých drah dochází k další velké změně. Na post personální ředitelky nastoupí od června Soňa Schwarzová, která vystřídá

Zpět na článek
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Railanalytik

Z odborů ticho jako v hrobě

Gogo

Ono to máte jedno, tito ouřadové jsou všichni jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet. Jejich jediným úkolem je vyjednat si co největší plat bet ohledu na pracovní výsledky a k tomu co nejzlatější padák.

Strojvedouci

Tyvole… UJAK, skola pro modelky a pitomce.. To se mame na co tesit kdyz i jedna nejmenovana pani profesorka z teto skoly rekla ze by ji udelal i muj pes..

Georg

z toho nabrezi vzdy vypadne nejaka pozoruhodna figura. pripomina mi to orloj na staromestskem namesti, chybi jen zvonici kostlivec…

Jana Hanáková

Proto se stěhoval z ČD do Carga. Předvídám, že toho hodně věděl na ředitele, kteří tam byli za jeho působnosti, když je to bývalý ruský agent, tak si ho nikdo netroufal odvolat. Přeji mu všechno nehorší šmejdovi..

Ondra

Že to ale trvalo! V každé jiné firmě by už dávno dostal padáka. Jako ředitel pro personál selhal

železničář v důchodu

I když platí, že „každá změna je k horšímu“, jsem přesvědčen, že nad odchodem Iva Veselého z funkce (skoro) nikdo plakat nebude – zatím nezemřel, tak není třeba o něm „jen dobré“: hodně škodil už hned od vzniku ČD.