České dráhy a ČD Cargo založily nadační fond pro zaměstnance s úrazem

Nehoda na železničním přejezdu mezi Petrovicemi a Příčinou na Rakovnicku. Foto: Drážní inspekceNehoda na železničním přejezdu mezi Petrovicemi a Příčinou na Rakovnicku. Foto: Drážní inspekce

České dráhy a jejich největší dceřiná společnost ČD Cargo založily vlastní nadační fond. Jeho prostřednictvím chtějí podporovat železničáře, kteří utrpěli

11 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
1a1=11

Takové životní situace snad řeší standardní pojištění, které si každý zodpovědný člověk může uzavřít sám. Příspěvku na toto pojištění bych rozuměl. Ale oni se na tom potřebují zase přiživit nějací přerozdělovači..

Zabakovec

Mno životní pojištění je tuna peněz zprostředkovateli, mizerný plnění.. Naštěstí ho stát od dalšího roka přestane daňově zbyhodnovat..

Dalibor

jak který životko, je jich milion druhů…V tom, aby se prase vyznalio…

ABC

to si zjevně pletete investiční a rizikové ŽP

Aleš

Hlavně aby to bylo pro ty co se zranili ne svojí vinnou. Pokud nějaký strojvedoucí přehledne červenou nebo udělá něco proti předpisům a zraní se u toho, neměl by dostat nic, naopak do Koruny to zaplatit

Soukromý kůň

Přesně tak, ke kamioňákům se nádražáci vyjadřují stejně, soucit nulový, takže speciálně nádražáci si nezaslouží nejmenší slitování.

pzag

Tady se zase sešla elita.

ABC

Však má pravdu předseda. Pracovní úrazy odškodní pojišťovna u které je každý zaměstnavatel povinně pojištěň. Na to není třeba žádný fond. Pokud si to tedy zaměstnanec nezavinil sám porušením předpisů.

Sinep Anigav

Zajímavý počin. Kéž pomůže potřebným! Off topic: hezká ilustrační fotka i z pohledu elektrikáře – je to kousek od místa, kde se oddělí linka 420 Hradec – Mírovka (na stožáru „portál“) od linky 430 Hradec – Chrást (na stožáru „kočka“)

Jiří Kocurek

Ale jo, záslužná věc. Jen neví, jak ta komise přidělující bude nestranná. No, zůstanu optimistou a budu jim věřit.

Dalibor

Dobře!! Tomu fandím!