Budimex v Česku rozšiřuje tým. Láká na nadstandardní podmínky

Anna Karyś-Sosińska, ředitelka divize řízení lidských zdrojů společnosti BudimexAnna Karyś-Sosińska, ředitelka divize řízení lidských zdrojů společnosti Budimex

Nábor souvisí s přípravou na první zakázky v Česku.

14 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin Szary

Jestem zainteresowany pracą w czechach proszę o kontakt

Pepa

Skvělé, jen jim zde otevřeme cestu… A ještě k tomu zatleskejme… Jak to asi může dopadnout? Získají nějaké zakázky tím, že je cenově podseknou a české firmy ostrouhají. Jakmile získají reference, budou se ucházet o další a větší zakázky, což rozbije české stavebnictví. Je fajn mít nějaké konkurenční prostředí, ale v nějakých mantinelech. Takže to dopadne tak, že pár lidí, které přetáhnou se budou mít velmi dobře a pak ta druhá část, pár stovek, možná tisíce lidí si buď nejméně pohorší, nebo přijdou o práci úplně… Možná, že je Budimex pak z části zaměstná, ale už nějak nikdo nebude řešit,… Číst vice »

PeDazOl

Pepo založte si stavební firmu dokažte to co jiní, spaste český stavební trh a svoje dividendy utrácejte a investujte v ČR. Už 34 let žijete v demokracii a kapitalismu, kde můžete pracovat i podnikat podle své vlastní vůle a schopností. V čem je problém? …

Dantex

Ano Pepo, chudáci OHL, Hochtief, Skanska, Porr, Strabag, Eurovia, Swietelsky. Budimex je všechny přivede ke krachu.

Horal

Aa co třeba Metrostav v Německu…..

Karl vB.

Těmi vašimi „mantinely“ jste mi připomněl návrh provozního řádu pro nudistickou pláž v Hošticích u Volyně.

Vin

příspěvek na bydlení???

PeDazOl

Si vyřídíte na kontaktním místě ČSSZ.

Ic540

Jestli to Vin nemyslel jinak.

Tedy příspěvek či slevu na bydlení.
Třeba v Msk je takzvaných Bakalových bytech. Dnes Heimstaden. V takové výši že se do toho vlezou skoro všichni obyčejní zaměstnanci. Takovou nabídku slevy až třetiny aspoň holého/čistého nájemného nabízí spousta zdejších firem již dlouho. Včetně hutních firem atd atd.

Nebo jiný příklad. Velmi početná skupina zahraničních sester ze Slovenska, ale i lékaři co pracují v Havířovské nemocnici. Mají k dispozici skoro celý panelák na proti nemocnice Horymírová ulice.

A tak by se dalo pokračovat dále.👍

Vin

Díky za info, ale myslel jsem to jako PeDa .. vůbec jsem netušil že nějaký zaměstnavatel toto nabízí … :-((
A ten příspěvek nabízí i těm co bydlí ve svých rodinných domech?? Pokud ne tak jde o diskriminaci nás baráčníků .. :-/

Ic540

Ne to ne. V rodinných domech ti příchozí zaměstnanci rozhodně nebydlí. Tedy až na výjimky samozřejmě z několika málomístních. .. Většinou se jedná o podporu zaměstnanců že vám v podobných typech bytů jako v Msk poskytnou podporu… Nevím detailně jak je to řešeno třeba u firem někde jako například Tábor, Jihlava a jiné města samozřejmě… Každý kraj a místo v něm má svá specifika. Někde jde o tradiční tržní prostředí. Jinde násobné dražší vyděračské a celé části krajů či jejich a obcí jsou odvislí od toho jak se multi miliardář vyspí… Poslední příklady o kterých se nedozvíte jsou například Finské… Číst vice »

PeDazOl

No vy musíte víc myslet…, na sebe… 🙂

Ic540

Myslet na sebe asi musí člověk vždy že. 😀 Osobně bydlím v domě typu osobní vlastnictví. Náklady na bydlení 7 tis cca. Kdybych odečet vratky z nájmu a elektřiny tak asi 5500 cca. Takže jinými slovy za vodou… O to víc je mi líto těch lidí kteří bydlí v domech Heimstaden kdy či které jejich domy stavěli jejich rodičové i v akci tzv Z(zadarmo) a chodili pomáhat. Teď silná ruka kapitalismu rozhodla že třeba horníci kteří mají okolo 25 tisíc důchodu a nájmy dohromady s náklady na bydlení v těchto hornických bytech třeba 2+1 okolo 17 tisíc i více doslova… Číst vice »

PeDazOl

Děkujeme za legrační vysílání a dobrou.. 🙂