Boom spojení Tel Aviv – Dubaj. El Al začne létat až třikrát denně

Boeing 737-900 El Al se speciálním polepem pro let do Abú Dhabí. Foto: El AlBoeing 737-900 El Al se speciálním polepem pro let do Abú Dhabí. Foto: El Al

Na trasu mezi oběma zeměmi se chystá pět dopravců.

Zpět na článek
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
beija

Na Blízkém východě se mezi těmi bohatými státy spolupracuje podstatně více než si myslíme už dávno, jen se nehodilo některým státům do mediální strategie to uvádět veřejně. Teď se jim to hodí. 🙂

Karel Jezbera

To máte částečně pravdu. Ale toto je jen důsledek budování Velkého Izraele v přímém přenosu. S NUCENÝM přechodem na elektropohony bude význam a cena ropy klesat, takže těm arabským státům okolo nezbyde, než být s Izraelem „kamarádi“, tzn. zadlužit se u sionistických bank tak, jak už je zadlužená celá Evropa.

Mimochodem, Donald Trump má na procesu budování Velkého Izraele lví podíl, protože nechal uznat anexi Golanských výšin. Pokud nebude znovu zvolen nyní, bude tento proces na následující 4 roky přerušen.

Tomáš Gottschalk

UAE jsou ostrovem civilizace uvnitř středověku. Oba státy/ národy rozumí byznysu a mají co nabídnout. Navázání normálních styků je největším úspěchem Donalda Trumpa, akorát to mainstreamová média úmyslně nedocenila.

beija

Takových ostrovů je na Blízkém východě více. Jen ostrov civilizace nerovná se ostrov demokracie jak ji chápeme v Evropě, na to nesmíme zapomínat. A jen poznámka na okraj, kdyby Palestinci vynakládali na PR a byli schopni si zaplatit tak skvělý PR a mediální kampaně jako Izrael, tak jsou dohody o osadách na západním břehu Jordánu úplně někde jinde. Představte si to tak, že přijde soused a jen tak si postaví dům na vašem pozemku a zabere Vám i studnu nebo jediný přístup k vodovodu, co byste asi udělal Vy? Nechal ho tam a ještě ho podporoval, ať Vám zastaví celou… Číst vice »

jiri

tomu rozumim .jak koza petrzeli…je to tak je to k nevire ale co verim sestiddenni valka pokracuje

noerf

Ať žije byznys, který boří hranice omezených lidí.