Aures Holdings míří k novému rekordu, za rok chce prodat přes sto tisíc aut

Autocentrum AAA Auto. Foto: AAA AutoAutocentrum AAA Auto. Foto: AAA Auto

Růst cen ojetin se letos zastavil.

8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bob

Tak oni míří i s jejich mizernou pověstí k prodejnímu rekordu. Teď si představte, že by to byla nějaká opravdu dobrá firma s dobrou pověstí – to by prodávali tak minmálně trojnásobek.

tomas-6273

„Našemu skvělému prodejnímu výsledku jistě pomáhá i to, že podle našich statistik se ceny ojetých vozů – na rozdíl od ostatního zboží – už od dubna prakticky nezvedají“
…..no ja nevím. moje ponožky ani trenky se podle mojí statistiky od dubna také na ceně nezvedly. pro jistotu to kontrolovala i manželka….každopádně pro mě mají větší přidanou hodnotu než auto z AAA.

jaroslav.dohnalik

Já se divím, že jim to stále prochází. klamou kde to jenom jde. Cokoliv více vypisovat je nošení dříví do lesa.

Rychlé Eso

Upřímně, pokud člověk není úplný hejl a trochu se v autech vyzná, tak tam občas něco dobrého najde. Každopádně je tam stav ojetin většinou mnohem lepší, než u zlodějů z ESA.

Jan Tichavský

To musí být jednooký mezi slepými králem. Spousta lidí na ně nadává, ale zároveň spousta lidí u nich stále nakupuje. Asi něco jako Regiojet.

Gajda

I v auto ESA to jde, nejlíp, když máš někoho známýho s přístupem do systému. Ale u obou to bude jehla v kupce sena, něco se tam najít dá, ale přijít na nejbližší pobočku z ulice a trefit to je podobný jako vyhrát ve Sportce.

Tom

Jak to bylo v tom starém vtipu, kde bylo na nápisu u vjezdu do AAA auto napsáno: cena pevná, kilometry dohodou

Mengo

Spechal jsem tak jsem auto u nich koupil. Uz nikdy vice. Jednani otresne. Zamlcena zavada a nabourani auta. A povinne ruceni vystavene na jine auto.