Arriva přidává další spoje mezi Teplice a Prahu, z Litvínova mění trasu na Hradčanskou

Autobusy Scania Irizar i6 v korporátním nátěru Arriva Express. Foto: ArrivaAutobusy Scania Irizar i6 v korporátním nátěru Arriva Express. Foto: Arriva

Podle dopravce je změna trasy na žádost cestujících.

Od neděle mění Arriva jízdní řády svých dálkových linek provozovaných pod značkou Arriva Express. Největší změny čekají spojení mezi Prahou a Ústeckým krajem.

Mezi Teplicemi a Prahou pojede dopravce v pátek, v sobotu a v neděli častěji než dosud. Nově je v jízdním řádu spoj v pátek ve 13:30 ze zastávky Teplice, Celní, z Prahy vyjede nový páteční spoj v 16:00. Rozšíření víkendového provozu přinesou spoje s odjezdy v 10:00, ve 14:00 v sobotu a v 15:00  a 19:00 v neděli z Teplic.  Z hlavního města vyjedou nové víkendové spoje v 11:30, 17:00 a 20:30 ze zastávky Praha, nádraží Holešovice.

Velkou změnou je spojení z Litvínova a Mostu, které dopravce spustil letos. Firma končí s trasou přes D8 a začne jezdit po D7 na Hradčanskou a poté do Holešovic. „Vyslyšeli jsme přání cestujících zastavovat u metra Hradčanská,“ vysvětlil mluvčí firmy Jan Holub. Kvůli přidání zastávky na Hradčanské dojde k úpravě odjezdů.

Tagy Arriva Arriva Expres Litvínov - Most - Praha Praha - Teplice
14 komentářů