29 hodin v autobuse za 99 korun. FlixBus otevírá linku na Ukrajinu extrémně nízkou cenou

Autobus FlixBus v Kyjevě. Foto: FlixBusAutobus FlixBus v Kyjevě. Foto: FlixBus

Společnost FlixBus spustí od 11. prosince nové spojení z Plzně až do černomořského přístavu Oděsa. Přes 1800 kilometrů dlouhá trasa

17 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Přemek

Trasa hezky kopíruje karpatský oblouk. Podkarpatská oblast je tak mimo.

Dáda

to přece za stovku nejde tam dojet… to je brutální cena…

Radek Janata

Asi jako letenka za 4.99 EUR u Ryanairu. Prostě reklama. Zadotujete tři sedačky a novináři vám zadarmo napíšou „99“ do titulku.

Y.K.

Sedačky ani dotovat nemusíte, zbytek cestujících musí ty tři zadotovat. 🙂

libor

I cesta může být cíl, když jsem studoval, běžně jsem jezdil po souši na Balkán…toto je dost podobné

Přemek

Mladé kosti vydrží leccos, ty starší ale budou po takové cestě odmítat poslušnost. Nicméně většina cestujících pojede zjevně na kratších relacích.

Natěrač

Nechápu, když to jede po D1 k polským hranicím, proč nezastaví také v Ostravě, snad by stačilo jen ve Svinově na nádraží, kde se nachází přímý sjezd z dálnice bez nutnosti jet přes město, časově 5 min. cesty. Přes Olomouc se to ale courat bude. No zvláštní, Ostrava zřejmě tolik netrpí „ukrainismem“ jako zbytek republiky 😀 😀 😀

Přemek

Závidět nemusíte.

Jirka

Zřejmě to kopíruje tu linku Regabus – na olomoucku je celkem velká komunita – hodně mladých žen dělalo v OP Prostějov a vdaly se tu.

Honza

A hlavne kvalitni dopravu nabizi za stejne ceny (od 99 kc) nabizi EWE (www.ewe.ua) na lince z Prahy do Lvova nebo Vratislavi/Katovic do Kyjeva a Odessy… Zase Regabus by mel bejt v pohode, kazdopadne neni smsl davat vic nez nekolik stovek, proto ze urcite v EWE bude levnej. Obri cast autobusu EWE ma ted po Polskibusu, tak opravdu je to fajn.

adasd.dad@dad.da

Upřímně, jezdit takovéhle daleké štreky autobusem je pro mě čirý masochismus. Zvláště když uvážím, že na Ukrajině jsou levné lehátkové a lůžkové vlaky, jimiž je noční cestování daleko pohodlnější.

Zbyněk

Jde vám spojení najít? Na Flixbusu mi to Oděsu ani nenabízí.

Zbyněk

Pardon, už se mi to rozjelo. Nemám dalších otázek 😀

Mravkolev Běžný

To bude dobytčák. 👍

Jan Tichavský

To bude zajímavé, protože Regabus patří sice mezi ty lepší dopravce na Ukrajinu ale taky je nejdražší. Praha Lvov má obvyklou cenu 1200 Kč. Dále na Kyjev jezdí Flixbus stejně neli dráž jako Regabus, koukám že běžná cena je 2400 Kč za necelých 24 hodin cesty. Takže po úvodních slevách očekávám neméně nákladné jízdné i na tuto relaci, snad kromě pár prvních sedadel která budou troch levnější. Ale jelikož je Flixbus se svými několika přímými spoji v předvánočním období téměř plně obsazen tak to asi nějak fungovat bude, jakkoliv jsem k tomu skeptický. Jako lepší alternativu doporučuju Transtempo pokud není… Číst vice »

Jan Tichavský

Ještě koukám že Leo jezdí i přes Košice kde pak dále autobusem pokračuje na Ukrajinu, to je snad ještě pohodlnější. Pak jsem zapomněl dodat, že po Ukrajině je vždy levnější a pohodlnější cestovat vlakem kde se člověk může natáhnout, vyspí se a ráno je tam kde potřebuje.

Roman

nebude lepsi jet do Bratislavy a odtud letet letecky do Odesy s Wizzem? Tyto linky jsou opravdu jen pro Ukrajinske delnase. Rozhodne bych nicim podobnym nejel az do Odesy.