cargo

Zpoždění 502 minut. RegioJet zradila na Slovensku lokomotiva

Nejnovější Bombaardier Traxx ve flotile RegioJetu. Autor: RegioJetNejnovější Bombaardier Traxx ve flotile RegioJetu. Autor: RegioJet

Jedno z největších zpoždění na české železniční síti v letošním roce dnes zaznamenal soukromý železniční dopravce RegioJet. Do cíle kvůli

Jedno z největších zpoždění na české železniční síti v letošním roce dnes zaznamenal soukromý železniční dopravce RegioJet. Do cíle kvůli poruše lokomotivy Bombardier TRAXX dojel nakonec se zpožděním 502 minut.

Problém měl noční vlak RJ1020 z Humenného do Prahy. „U zastávky Vydrník na východním Slovensku došlo k poruše lokomotivy, kterou bohužel nebylo možné na místě odstranit. Jednalo se o závadu na pneumatickém systému zdvíhání sběračů,“ vysvětlil mluvčí firmy Aleš Ondrůj.

Souprava vlaku byla odtažena lokomotivou jiného dopravce do stanice Poprad-Tatry, kde vyčkala do příjezdu náhradní lokomotivy, která byla předisponována do Popradu z Návsí na spoji RJ 1021 z Prahy. „Cestujícím jsme automaticky vrátili 100 % jízdného, za způsobené zpoždění a nepříjemnosti se omlouváme,“ dodal Ondrůj.

Problém se přenesl i na další spoj: více než dvouhodinové zpoždění měl ranní vlak z Prahy do Košic (RJ1003).

Tagy RegioJet Top zpoždění
192 komentářů