Zlín – Mnichov, Horní Planá – Prešov a Praha – Slavonski Brod. FlixBus vrací další linky

Cestující v autobusu FlixBusu. Pramen: FlixBusCestující v autobusu FlixBusu. Pramen: FlixBus

Spoj z Horní Plané do Prešova bude mít zastávky v Českém Krumlově, Českých Budějovicích, Třeboni, Vídni, Bratislavě, Budapešti a Košicích.

Autobusový dopravce FlixBus po omezeních spojených s covidem vrací do jízdního řádu další mezinárodní linky. Od čtvrtka 12. května začne jezdit z Prahy do Slavonského Brodu, Zlín znovu získá přímé spojení do Mnichova a jihočeská Horní Planá do Prešova.

„Po dvouletém útlumu v dopravním sektoru jsme rádi, že se lidem chuť k cestování vrací,“ uvedl mluvčí FlixBusu Tomáš Beránek.

Spoj z Prahy (9:05) do Slavonského Brodu (00:15) bude vyrážet na cestu ve čtvrtek, pátek, sobotu a neděli. Zastaví v Brně, Bratislavě, na letišti v Budapešti a Osijeku. Každé pondělí bude z pražské Florence vyjíždět ještě zkrácený spoj do zastávky Budapešť Népliget. Ze Slavonského Brodu budou autobusy odjíždět od pátku do pondělí v 5:15 s příjezdem do Prahy v 19:55.

Do nabídky FlixBusu se ve čtvrtek vrátí i spojení Zlín – Mnichov. Trasa vede přes Kroměříž, Brno, Třebíč, Telč, Jindřichův Hradec, Třeboň, České Budějovice a Český Krumlov, v Rakousku autobus zastaví v Linci a v Německu v Mnichově. Spoje budou ze Zlína vyjíždět od čtvrtka do neděle v 8:05, příjezd do Mnichova je naplánován na 19:20. Ve směru z Mnichova budou spoje vyjíždět od pátku do pondělí v 8:00.
Kromě Mnichova a Lince bude od čtvrtka možné přímým spojem cestovat z Brna, Zlína a Kroměříže do Povážské Bystrice a Žiliny, a to denně.

FlixBus rovněž obnoví linku z Horní Plané do Prešova se zastávkami v Českém Krumlově, Českých Budějovicích, Třeboni, Vídni, Bratislavě, Budapešti a v Košicích a Prešově. Odjezd bude každý pátek a neděli v 8:45 z Horní Plané a 10:00 z Českých Budějovic, příjezd do Vídně je v 13:20, do Bratislavy v 14:35, na letiště v Budapešti v 17:55 a na konečnou do Prešova v 21:50.

V opačném směru budou spoje na této lince odjíždět z Prešova každý čtvrtek a sobotu v 7:15, z letiště v Budapešti v 11:25, z Vídně v 16:00 a příjezd do Horní Plané je naplánován na 20:35.

Tagy FlixBus
22 komentářů