LOT_PRAGA_X-2021---WWW---III_728x90_new

Zdopravy.cz nabídne v příštích dnech rozhovory se zajímavými lidmi. Šťastné Vánoce!

Lokomotiva 310.0134 v prosinci 2012 ve stanici Karlov pod Ještědem. Foto: Jan SůraLokomotiva 310.0134 v prosinci 2012 ve stanici Karlov pod Ještědem. Foto: Jan Sůra

Herec a nádražní hospodský, pilot, řidička kamionu nebo švýcarský strojvedoucí. Deník Zdopravy.cz připravil – podobně jako loni – na poslední

Zpět na článek
14 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Tomáš V.

Dekuji Vam za Vasi praci a preji klidne a vesele Vanoce!

Quido

Ja bych si zase pral do Noveho roku clanek o tom, jak se pan Jancura a celkove Regiojet chova ke svym zamestnancum ve vlacich, o buzeraci, strzenych ohodnocenich atd. – o Regiojetu tu skoro nikdy neni nic spatneho (zato o CD spatneho azaz), pritom tato vec je dost znama. Bylo by to mozne?

Jan Sůra

Tak ho napište.

petr.r

Nejlepší je se tam nechat zaměstnat a psát si poznámky, ale jestli jste u čd, tak se musíte něčeho vzdát, tych nepsaných benefitů.

Martin Hanzal

Všechny bych pochopil a rád si je přečtu, s jedinou výjimkou – Houska. Pan Sůra a pan Šindelář se zde profilují jako největší bojovníci proti estabilishmentu, tedy ve smyslu, že vše privátní je boží, nrbo aspoň skoro boží a vše státní je fuj a pak uveřejní rozhovor s jednou z největších žab na prameni jménem SŽDC?

Kubrt

Je dobré dát prostor i svým „ideovým odpůrcům“; právě rozhovor poskytne člověku víc prostoru k vysvětlení svých postojů a „názorové hrany“ se možná obrousí.

Jan Sůra

Pan Houska není žádný ideový odpůrce,je to prostě zajímavý člověk na rozhovor.

VRT

Tak Sosna to není… Každopádně děkuji za server a za články a krásné Vánoce!

Jan Sůra

Profilujeme se jako zpravodajský server o dopravě. Jedinou ideou je, že nemáme rádi vyhazování veřejných zdrojů

Hans-Jurgen

Když nemáte rádi vyhazování peněz z veřejných zdrojů tak tu očekávám tedy článek proč se u RJ neproplácí kompenzace pouze z nejnižší tarifní ceny co dopravce nabízí a kdo na MD drží ochranou ruku nad RJ když ČD to neprošlo?

Jan Sůra

Ten už tu byl

Hans-Jurgen

To myslíte ten váš komentář? Očekával bych spíš odpověď od Ťoka proč tomu tak je.

ApolloXI.

Proti větru se chč..e fakt blbě a ze ZDO zrovna nemám pocit, že by nějak výrazně bojovala proti establishmentu.

železničář v důchodu

„rozhovor s jednou z největších žab na prameni jménem SŽDC“
V jakém smyslu (podle Vás) máme ten Váš výrok chápat? Miloše sice vždycky „bylo dost“ a udělal dost toho, s čím lze i nesouhlasit, ale odborníkem je, takže jestliže své tvrzení nedoložíte nějakými věrohodnými fakty, je Váš komentář jen urážkou, jaké redakce v jiných případech okamžitě maže – proč tedy máte mít proti jiným nějakou výhodu právě Vy?