Od července otevře Wizz Air linku z Prahy na Sicílii

Airbus A320 společnosti Wizz Air v Praze. Foto: Letiště PrahaAirbus A320 společnosti Wizz Air v Praze. Foto: Letiště Praha

Maďarský dopravce bude na trase konkurovat Smartwings.

Letecká společnost Wizz Air začne od července létat z Prahy na italský ostrov Sicílie. Třikrát týdně nabídne lety do druhého největšího sicilského města – Katánie.

Nové spojení oznámil Wizz Air v tiskové zprávě. Na trase bude konkurovat Smartwings, které začnou létat 6. června. Jednosměrné letenky bez zavazadla začínají na 799 korunách, členové Wizz Air Discount Club se mohou u zpátečních letenek dostat v některé termíny na cenu kolem tisícikoruny. Wizz Air létal na stejné trase v létě roku 2010.

Wizz Air bude létat v úterý, čtvrtek a v sobotu. Z Prahy bude odlétat v 15:20, z Katánie ve 12:20. Kromě Katánie má mít Praha letos ještě přímé spojení na Sicílii do Trapani na západním cípu ostrova, kam chce Ryanair obnovit spojení už příští týden s frekvencí dvou letů týdně.

Wizz Air zatím z Prahy neobnovil žádné lety. Aktuálně počítá s prvními lety z Prahy v červnu do Varny, v plánu jsou také linky do Larnaky, Kutaisi, Kišiněva a Bari.

Tagy CTA Katánie letiště praha prg PRG-CTA seznam Sicílie Wizz Air
31 komentářů