LOT 3a leaderboard

Velké nákupy ČSAD BUS Uherské Hradiště. Do konce listopadu převezme 80 nových autobusů

Nové autobusy Iveco Crossway pro ČSAD BUS Uherské Hradiště. Foto: ZlinerNové autobusy Iveco Crossway pro ČSAD BUS Uherské Hradiště. Foto: Zliner

Dopravce díky novému kontraktu se Zlínským krajem rozšiřuje počet autobusů o polovinu, nově bude jezdit v provozním souboru Valašské Kloubouky.

Zpět na článek
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Svojsin

UH vždy zajišťovalo solidně linku do Brna, s busy s dostatečným místem na nohy. Tomu je teď asi konec, s jedním novým z Brna zrovna jedu….

Tuzemák

Tolik nahrazenejch Šukafonů. 😀

Kubrt

Překvapuje mě vysoký podíl vysokopodlažních busů, pro obsluhu venkovských oblastí (hodně starých lidí v busech, ne moc hustý provoz – nemůžu čekat až pojede LE) to nepovažuju za vhodné.

Ludvík

Jde o to, že součástí souboru je poměrně hodně spojů do Brna (např. z Val. Klobouků, Luhačovic, Uh. Brodu, Uh. Hradiště).

M19

Kdybyste ten kraj reálně znal nedivil byste a slovo venkovská oblast byste si nedovolil použít.

Petr766

Hradiště je ještě (poslední) samostatná firma v rámci kraje nebo už taky patří pod někoho většího?

Jan Mahdal

Samostatná. A díky bohu, že jsme upustili od hrůzy jménem SOR. Tady na konci světa se ten jejich spotřební styl výroby projevuje více, než jinde.

Peeetr

Myslíte, že by nevydrželi těch blbých 12 let? Pak je s nástupem těch „mladých“ pravidel všude po EU v podstatě na vyhození nebo velmi levný prodej (spíš jen přez stát v rámci humanitární pomoci) do Afriky, protože už i na Ukrajině se začínají masivně projevovat evropské dobroserské dotace.