Ural Airlines expandují v Praze. Pátá linka povede do Rostova na Donu

Airbus A319 společnosti Ural Airlines v Praze. Foto: Letiště PrahaAirbus A319 společnosti Ural Airlines v Praze. Foto: Letiště Praha

Ruská letecká společnost Ural Airlines otevře v únoru už pátou linku z Prahy. Jednou týdně bude od 20. února létat

Zpět na článek
14 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Zdeněk

Touto linkou se do značné míry našim turistům zpřístupní ruské Černomoří – Kavkazská Riviéra a Krym, stejně jako lázně Severního Kavkazu. Časy příletu a odletu z/do Rostova n/D jsou velmi příznivé.

Alex

Raději pojedu vlakem do Moskvy a pak patrovým vlakem do Adleru, než let s nimi. Kromě Aeroflotu je létání s ruskými firmami, které vlastní tamní oligarchové podobné ruské ruletě.

Michellini

vrána k vrána sedá . Čech rusa bratra hledá.

Y.K.

V první řadě byste měl analyzovat své vlastní komplexy a neotravovat s nimi v diskusi.
Linku třeba do Soulu vysvětlíte jak?

mata

To už by si tady mohli udělat základnu

Michellini

je jen otázka času. Konečně rok 1918 a 1945 byly jasná koncepce.

Webster

Neví někdo jak to je aktuálně s tím zákazem letů linky ČSA do Soulu přes Sibiř? Včera jsem koukal na Flightradar a ČSA létá pořád přes Kazachstán a Čínu, místo nejkratší cesty Ruskem přes Sibiř, ale žádné reciproční omezení letů ruských aerolinek do ČR jsem nezaznamenal..

Roiman4

Nevím proč,ale ty časy mi nějak nedávají smysl nebo Ural bude mít bázované letadlo v Praze ?

Lkprak

Spíš to vypadá na model, který se již uplatňuje u linky do Permu. Letadlo přiletí z města, kde má Ural základnu (např. z Jekatěrinburgu), „otočí“ ten Rostov a pak se vrátí na základnu.

Roiman4

Taky mě napadl ten Perm, kdy to letadlo je tady poměrně brzy.

BoBo

Při pohledu na letový řád Uralu který je teď dostupný ne jejich webu to zrovna moc nevychází, když už tak s posádkou někde na odpočinku. Na Rostov mají 2x 3:45 k tomu dopasovat něco na dvojboj v normě bude hodně na těsno a pro posádky nic moc.

Lkprak

U toho Permu to funguje tak, že posádka, co přiletí ráno z Jekatěrinburgu, do Permu neletí, dává si v Praze pauzu a letí pak až odpoledne zpátky do toho Jekatěrinburgu. Ten Perm letí z Prahy jiná posádka, co přiletěla nějakým dřívějším letem. Tady to bude možná stejné.

Lkprak

Je to vlastně jen detail, ale do Rostova už nějakou dobu nelétají ČSA, nýbrž Smartwings.