Lidé Zprávy

Uplatnění v dopravě: Firmy na portálu Prácezdopravy.cz nabízejí desítky různých pozic

Autobusová garáž. Autor: Zdopravy.cz/Jan Šindelář
Autobusová garáž. Autor: Zdopravy.cz/Jan Šindelář

Řídící letového provozu, letištní inženýr pro provoz ploch, mechanik, řidič kamionu i autobusu, elektrotechnik, vedoucí posunu, řidič odtahového vozidla, strojvedoucí v osobní i nákladní dopravě, prodavač vozidel, vozmistr, karosář, řidič v MHD, projektant organizace dopravy, dispečer a mnoho dalších pozic nabízejí firmy z oboru dopravy na novém portálu Prácezdopravy.cz. Celkový počet nabídek přesáhl za prvních 20 dní povozu portálu 80.

Poptávky zadaly například společnosti RegioJet, MEV Austria, Ředitelství silnic a dálnic, Letiště Praha, Jihotrans Group, Aures Holdings, LokoTrain, Arriva Morava, ZDAR, AWT, RailClinic, TSK Praha, Cargo Motion, Dopravní podnik hl. m. Prahy či Dopravní podnik města Hradce Králové.

Pro firmy jsou v zájmu hladkého rozjezdu a vybudování oboustranné důvěry služby portálu do poloviny září zdarma. Bezplatné období bylo prodlouženo, původně bylo do konce srpna. Během tohoto období lze služby nezávazně vyzkoušet. Poté vstoupí v platnost velmi vstřícný ceník.

Kontaktní osobou je Kevin Ovečka (ovecka@zdopravy.cz), neváhejte se na něj obrátit.

Odbavení letadla na Letišti Praha. Autor: Zdopravy.cz/Jan Šindelář
Odbavení letadla na Letišti Praha. Autor: Zdopravy.cz/Jan Šindelář
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Novotny
Host
Novotny

Dobry den. U nekterych inzeratu postradam zasadni informaci, jako je zakladni vyse platu/mzdy, bez ruznych povinnych priplatku a prescasu. To je pak demotivujici se o pozice vubec uchazet.

JarynJarin
Host
JarynJarin

To je nějaký současný nešvar… přitom to jediné člověka donutí zněnit zaměstnavatele. Dnešní personalisti zřejmě spadli z višně.

Gogo
Host
Gogo

Ono je to spíš z toho důvodu že kdyby se případný zájemce o zaměstnání podíval na nabízený plat tak by zjistil že nemá cenu číst inzerát dál.

MartinLT
Host
MartinLT

Zase ty samé inzeráty jako když si najedu na stránky oné konkrétní firmy pokud mam zájem u ni pracovat.

Kubrt
Host
Kubrt

Což je opravdu překvapivé.

MartinLT
Host
MartinLT

Tím narážim zase na to že tento web prac. příležitostí je zbytečný. Pokud se teda jeho tvorbou a přidáváním inzerátů někdo neživí…

Kubrt
Host
Kubrt

Jestli je portál zbytečný či ne, ukáže vývoj zájmu o jeho služby v čase. je jasné, že když firma A hledá lidi na pozici B, tak se inzerát objevi na ruznych mistech. výhodou inzertního portálu je, že uchazeč se dozví i o nabídce firem, které neznal a tudíž nehledal na jejich stránkách.

Jen tak
Host
Jen tak

vy jste asi moc nepochopil k cemu portaly s nabidkami prace jsou…

JarynJarin
Host
JarynJarin

Doporučuju potenc.zaměstnavatelům nepožadovat motivační dopisy na pozice lepiče jízdních řádů při nulové nezaměstnanosti.

Aleš
Host
Aleš

Jářku, ani ty tři dny na reakci nejsou zrovna user friendly :))

MartinLT
Host
MartinLT

Mohl by je lepit obráceně jak už někdo psal 🙂

PartneřiCSCARGO
RSD
czechtoll

Krátce

Nadcházející akce

  1. Křivoklátský expres

    14. prosince - 15. prosince