Úklid po Kováčikovi. ŘSD mění opět šéfa IT, končí odbor motivačních nástrojů

Jmenování Pavola Kováčika (vpravo) Vladimír Kremlíkem. Foto:Ministerstvo dopravyJmenování Pavola Kováčika (vpravo) Vladimír Kremlíkem. Foto:Ministerstvo dopravy

Po pátečním konci generálního ředitele Pavola Kováčika v čele Ředitelství silnic a dálnic začal jeho pověřený nástupce Radek Mátl s

Zpět na článek
14 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Petr Kusavec

Na Kroupu a Ťoka ještě budeme vzpomínat se slzou v oku!! 🙂

Ulafme

Sorry jako, ale já nebudu.
To, že někdo nedělá nic, ale druhý dělá ještě méně neznamená, že ten první je lepší. Oba jsou stejně špatní…

Dushan

Když to tak pročítám, kolik kamarádíčků stihnul Kováčik za tu chvíli do ŘSD natahat, tak mě velmi těší, že vyletěl. Už jen naprosto neodůvodnitelný vznik celého odboru, jen jako dobře placenou trafiku, by bylo na okamžitý vyhazov. Aspoň že byly tyhle Kováčikovy aktivity včas zachyceny a Kováčik i s jeho partou eliminován.

dantex

Začíná to vypadat, že pan Kováčik byl vyhozen, protože nechtěl panáčkovat na zavolání od Bureše. Jeho nástupce zapanáčkoval předpisově.

Gambleraalkac

Ahoj, ma tady nekdo tuseni, kolik takovej IT reditel RSD muze brat? Je to aspon sestimistny cistyho?

Filip

Je to státní zaměstnanec otevřete si tabulky a budete mít hrubý odhad 😉

V. K.

V tom je právě ta tragédie. Stát nedokáže v řadě oborů zaplatit odborníky a tak tam jdou ti, co by se jinde neuživili a nebo se jim nechce nic dělat.

eLKá

Dovolím si oponovat. Stát by je zaplatit dokázal, ale lidé, kteří o platech odborníků rozhodují, ty odborníky vlastně ani nechtějí, neboť by to ohrožovalo jejich pozici. A co mám zprávy, tak se to neustále zhoršuje, nicméně pár rozumných lidí se ve státní správě najde. Nejsou v pozicím, kde se rozhoduje, ale v pozicích, kde se (opravdu) pracuje. Jinak ano, drtivá většina státních úředníků v tom lepším případě nic nedělá a jen bere plat, v tom horším de facto jen škodí. No, a pak je tam extra skupinka, která rozhoduje a – světe div se – nejsou to ministři ;). Ostatně,… Číst vice »

Ulafme

Vzhledem k tomu, že na těchto pozicích tvoří právě díty těm nesmyslným tabulkám větší část příjmu různé druhy prémií a bonusů, bude ten odhad opravdu velmi hrubý. Řekněme něco mezi 70.000 – 150.000 Kč?

milanek

To je nesmysl, bude to spíš polovina Vámi uvedených částek.

VRT

No a proto to u nás vypadá jak vypadá… Stát si zakázal zaměstnávat kvalitní lidí.

Hona

Optimismus je fajn 🙂

Jakub

+-80 hrubeho vc všech možných příplatků tak 15x za rok …

eLKá

Ne, nebude, získá jen platový tarif, ale už nikoliv informaci o nenárokových složkách platu.