Travel Service loni přepravil 5,5 milionu lidí, o pětinu více než v roce 2016

SmartWings B737 MAX, foto: Travel ServiceSmartWings B737 MAX, foto: Travel Service

Tuzemská letecká společnost Travel Service loni výrazně vylepšila pasažérské statistiky. Jejích pravidelných a charterových linek využilo 5,5 milionu cestujících, což

Zpět na článek
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
🆗

Teoreticky už mužeme říct že letadla SmartWings protože letos Travel Service údajně zanikne a v barvách TVS prý zůstanou jen 737-900 a to těžko říct jak dlouho. Osobně si myslím že je to škoda a barvy Smart wingsu se mi moc nelíbí navíc Maxíci podle mě vypadaly lépe v barvách TVS 🙁 .

Martin S.

Jestli TVS zanikne, je to jedině dobře. Stane se z toho jedna silná značka, spolu s ČSA.

🆗

Nene stane se z toho Smart Wings a ČSA bude jen taková dcera o které se ještě neví co s ní bude (nejspíš se nechá jako česká značka a Smart Wings posílí lety v zahraničí) 😉 ale pár pilotů TVS už prý žádá o povolení k létání na OK-YBA.

Lucy

CSA je velmi silna znacka a bude dcerou SW. Sdileni sedacek? Jaky asi, vetsi moznosti destinaci kam se dostat v ramci jedne spolecnosti. Bezte si radeji teoretizovat do sachoveho klubu.

🆗

Toto není teorie nýbrž realita. Travel service kupuje ČSA nikoli opačně = hlavní společnost Smart Wings dcera ČSA stejný způsob jako má v zahraničí Lufthansa s Eurowings.

noerf

Zajímalo by mne, jaký měl vliv sdílených sedaček v letadlech Čsa a naopak.