Tomáš Krupička: Řízení v MHD jako koníček. Ti, co jezdí každý den, mají můj obdiv, říká

Jezdí jen dvakrát týdně, ale v Liberci je alespoň vizuálně jedním z nejznámějších řidičů: propůjčil svoji tvář do reklamy na

Zpět na článek
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Cestující LBC MHD

Díky pane krupičko. Taky sám docela sebe obdivuju, že vůbec nacházím odvahu jezdit s Dopravním podnikem měst Liberce a Jablonce n. N. Přijde mi, že se ta společnost z regulérního dopravního podniku postupem času přeměnila v jakýsi ochotnický spolek, který se snaží podle nějakého záhadného klíče přepracovat cestující po Liberci.

Filip

Co dodat…šotoušek a mediální „hvězda“ v jednom s nulovými zkušenostmi s řízením, která po „B“ si udělala „D“. Nedivím se, že neumí jezdit se vším. Že řidič sedí před 1. nápravou, to tak u autobusu je. Opravdu zajímavá informace, jak málo stačí s mediálním prostorem k popularitě. Jen pro doplnění: Posledně někde kritizoval nákup Karos z Prahy a nyní se mu líbí…..šotoušek. Jen doufám, že jeho bláznivým nápadům se všichni zasmějí a tím skončí jeho „atraktivita“. Nedokážu si představit, kdyby podle názoru řidičů autobusů se organizovala a řídila doprava. Protože souvislosti neví (jako většinu dalších věcí a okolností) tak jen… Číst vice »

Leinad

Kritizoval a líbí se mu…. Nevidím problém.
Rozdíl je dvacet let stará Karosa na běžné MHD nebo na šotosvátku.

Tom

Otřesný příspěvek. Odborník z VŠE to zvládl bez vulgarit.

Tom

Jezdím v Praze stejně jako pan Krupička v Liberci. Většinou jednou týdně. Nemusim.
Takto je to skutečně zábavné.

Karel

Můj taky