Symbolická oslava výročí vstupu do EU. Na Ruzyni přistál Airbus Lufthansy propagující evropskou integraci

Airbus A320 německé společnosti Lufthansa se speciálním livery „Yes to Europe“ propagující myšlenku evropské integrace. Foto: Zdopravy.cz / Vojtěch OčadlýAirbus A320 německé společnosti Lufthansa se speciálním livery „Yes to Europe“ propagující myšlenku evropské integrace. Foto: Zdopravy.cz / Vojtěch Očadlý

Modro-bílý Airbus s imatrikulací D-AIUC je jedním ze čtyř strojů skupiny Lufthansa Group propagující myšlenku evropanství krátce před evropskými volbami.

8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Levák Bob

Tuší někdo, jestli je to placená propagace za peníze EU, nebo tak Lufthansa nastříkala letadla sama od sebe? V článku to bohužel uvedeno není.

Jan Sůra

Platil to Tomio Okamura a Jindra Rajchl. Možná přispěje i paní Zwratková.

Muf

To se mi ulevilo. A můžu poprosit o zdroj?

Kamil Novotný

Tato odpověď je naprosto v souladu s kodexem komentářů na zdejším serveru, vydaném na začátku roku.

Na tomto dotazu nevidím nic špatného, Já to beru jako zajímavost, jestli si to EU objednalo, není v tom žádná zášť pro, či proti EU. Tak nechápu tuhle trapnou odpověď.

Ano, možná tazatel nemusel psát něco o placené propagandě, ale jako dotaz je to zajímavý.

Až uvidím propagaci EU na vlaku ČD, tak se také klidně zeptám, jestli si to objednala EU, či je to aktivita ČD.
A politiku do toho přitom tahat nebudu. Každý ať si má názor na EU, jaký chce.

Jan Sůra

A to je takový problém si to sám zjistit? Neobjednalo, najdete to v oficiální materiálech LH, že si to platí sama, protože z EU sami profitují. A v textu to není, protože je to naprosto zbytná info. Ale radši bude nějaký spd idiot (což je případ tohoto tazatele, vidím všechna ta jeho moudra pěkně chronologicky, dlouhodobá masáž konzumace facebooků Rajchla, Okamury a dalších zmrdů a obchodníků s lidskou stupiditou) psát tyto dotazy, protože si to najít neumí, protože neumí ani slovo anglicky či německy. A vy ho tu ještě budete hájit, že?

Pája

Kde se píše něco o propagandě? Já tam nic takového nevidím, tazatel psal o propagaci. To mi přijde jako sice malý, ale podstatný rozdíl.

Vojta Svobodný

Nevím a je to asi úplně jedno. Par korun za hezkou livery s dobrou myšlenkou je určitě pozitivní.

Muf

No jestli je to i z mých peněz, tak bych si uměl představit lepší využití než čmárat po letadlech, takže úplně jedno mi to nepřijde. Bohorovnost při utrácení veřejných prostředků je jedním z důvodů, proč EU stagnuje.