Středočeští zastupitelé brzdí Letiště Vodochody, Penta pokračuje v přípravě

Vizualizace letiště Vodochody, foto: Letiště VodochodyVizualizace letiště Vodochody, foto: Letiště Vodochody

Projekt modernizace Letiště Vodochody pro běžný provoz nízkonákladových aerolinií dostal významný zásah od politické reprezentace Středočeského kraje. Krajské zastupitelstvo na

Zpět na článek
11 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Eda

Vřele doporučuji „zábavnou“ diskuzi na webu odpůrců výstavby letiště – http://www.stopletistivodochody.cz/index.php/diskuse/, kde např. obviňují každého, kdo konal dle zákona, ale proti jejich vůli, z korupce či přijímání úplatků (a to samozřejmě bez jakýchkoliv důkazů) nebo dehonestují ty, kteří si dovolí vystoupit s jiným názorem, který není v souladu s jejich „pravdou“. Posledním „hitem“ je poměrně sprosté upozorňování na každého, kdo si dovolí narušit jejich kruhy přeletem nad jejich hlavami.

železničář v důchodu

Možná to nenápadně „přiživují“ i ti, kdo ve Vodochodech vidí ohrožení po léta deklarované potřeby rozšiřování ruzyňského letiště a s tím souvisejících argumentů pro výstavbu „rychlodráhy“ k němu – vůbec bych se nedivil, kdyby tomu tak bylo.

Troy998

Hromadné nadávání na letadla, která krouží kolem letiště a okolí, je na tomto webu bohužel folklór. Inteligenci účastníků takových diskusí, s ohledem na to, že bydlí u letiště, netřeba hodnotit.

Johnny Gomez

Nevhapu proc jim porad hazej klacky pod nohy..
Letiste PRG prestava kapacitne stihat – Praha potrebuje druhy letiste!!!!
Nejblizsi letistatka (parodie na letiste) jsou az Pardubicich nebo ve Varech…Praha ma 1,3 milionu oficialnich obyvatel, s primym predmestim 1,5 milionu obyvatel – oblast okresu Praha vychod a Praha zapad … Praha a Stredocesky skoro 2,5 milionu.. Mesicne je pohyb vic nez 1 000 000 lidi A ROSTE.. PROSTE POTREBUJEME 2 LETISTE!!!!

Tomas

Bože to je blábol. Jenom aby pár socek ušetřilo na letenkách, tak další tisíce lidí bude úplně zbytečně obtěžovat kravál, jako by zátež z Ruzyně a Kbel nestačila. Doufám, že se to ještě podaří zastavit.

Jen tak

Nejsem odpurce vodochod, klidne at hompostavi…

Nicmene vas prispevek je blabol. Ruzyne ani zdaleka na sve kapacite neni. Az postavi paralelku, jeji kapacita bude dvojnasobna.

Johnny Gomez

Tomas:
Ani je ti blabol vi jsi tu vyplodil, naorosto souhlasim.
A ted z jinyho soudku – jenom se smeju naprosty blbosti zecu jedincu ktery si ca od roku 2000 staveli nebo kupovaly domky v zesn blizkosti vzletovy drahy toho letiste – moc dibre vedeli ze tam je a ted brecej..????
Ni aten koment o sockach.. mno… kdyz je ketadlo i i vic nez polovinu levnejsi nez autobus a levnejsi a hlavnr rychlejsi nez jizda autem…

Kak

Jakej kravál? Když se podíváte třeba do Jinonic nebo Řep, nad nimiž celý tento týden létají letadla na Ruzyni, tak to nikoho zas tak moc neobtěžuje, osobní auta jezdící po ulici nadělají víc kraválu než ta letadla přímo nad domem.

Martin

Jeste v Milovicich…

Berushka

„Jenom aby pár socek ušetřilo na letenkách“
Na letenkách rozhodně ušetří všichni, protože PRG potřebuje konkurenci jako prase drbání. Zatím se z předražených poplatků = zisku Letiště Praha a.s. akorát dotuje ztráta ČSA.

Jen tak

Běeruska: poplatky ruzyne praha nejsou jeho ziskem. Jsou jeho prijmem. To je teosku rozdil.

Jinak, je sice oblibene pindat o tom, jak je ruzyne predrazena, nicmene realita je takova, ze ruzyne ma v segmentu podobnych letist poplatky prumerne az podprumerne.