Stát osvobodil humanitární jízdy pro Ukrajinu od dálničních poplatků a mýta

Elektronické viněty kontroluje mobilní automat. Pramen: MDČRElektronické viněty kontroluje mobilní automat. Pramen: MDČR

Odpuštění dálničních poplatků se týká i osobních vozidel s ukrajinskou poznávací značkou.

Zpět na článek
12 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Jiří

Je super, jak si vy Češi dokážete za každé situace a v každé době krásně a sprostě vynadat.

zdydy

tak to reagovali nečekaně rychle

Miloš

Stát reaguje rychle a v současné době dobře,musí jim pomoc,je to průser pro celou civilizovanou Evropu,ten Putin a jeho hloupá válka

Jan Skus

Nemám rád válku a neschvaluji ji.Ale proč okrádáte vlastní národ.Chápu že je nutno tyto lidi podpořit,ale ne tímto způsobem který tady predikujete.S tím nesouhlasím.Nedříve xačněte šetřit na těch našicjh nepřízpůsobícícj a na naši bující byrokracii.Dále na cizáckých firmách které od naás odvádějí neuvěřitelné množství peněz a ještě k tomu nezdaněných..A určitě kdyby jste měli snahu se starat o tento stát tak by se peněz našlo daleko více zdraví Vás Jan Skus.Já se nebojím se podepsat za svůj názor a doufám,že tady jak Vy neustále zdůraznujete je tady svoboda slova.Tak doufám že to nesmažete ve jménu demokracie USA aEU

Filip

Tohle reálně bolelo číst. Jinak teda šetřit na jedné ohrožené skupině, abychom podpořili jinou ohroženou skupinu, to vám muselo dát práce, hlavo. Co se toho okrádání týče – kolik asi tak ukrajinských poznávacích značek přes ty dálnice projede? Moc asi ne, co? Ale hlavně by přes ně Ukrajinci nejeli, protože by za známku vůbec neutráceli (pokud ji už nemají), využili by zkrátka alternativní trasu bez poplatku. A vůbec, jestli máte potřebu nazývat podporu lidí ve válce okrádáním státu, pak jste hlupák a klidně se pod to podepište desetkrát. Ve vašem případě na to čeština dokonce reaguje úslovím – jména hloupých… Číst vice »

Jiří Kocurek

Ale podařilo se mu do toho zamotat EU a dokonce i USA. To je pozoruhodný konstrukt. .. aniž mu došlo, že sám požaduje takové státní zřízení, jaké tu invazi začalo.

Jan Sůra

Mohu se jen zeptat: tohle je váš osobní profil na FB? https://www.facebook.com/jan.skus

Daniel Jablonecký

Bože, to je debil 🤦 Tolik hnusu a oplzlostí jsem už dlouho na žádném FB profilu neviděl. Omlouvám se za vulgaritu, ale tohle je vážně chlap na přesdržku.

Mengo

Presne tak. Nevidite kam nas to vsechno zavadi? Benzin maji v za stare ceny ale u benzinek uz to sroubuji. Prezident Ukrajiny rve ze i Cesi jsou Ukrajinci. Uz se mluvi o zarazeni uprchliku na urady prace. Proc??? Toto je rizeny rozklad Cech a Moravy. Rusko obsazuje Ukrajinu to je fakt ale kdo opravdu zna duvod?? A Ukrajina je tak svata?? Mohla uz davno udelat reformy a zaradit se do Evropy. Ale neudelala. A ted se nas snazi zatahnout do valky a rozvratit. Opravdu si myslite ze Rusko zautoci na Nato? Kazdy odbornik moc dobre vidi jaka je pripravenost vojska… Číst vice »

Y.K.

Jste blb, co na to říci. Redakci se omlouvám za vulgarity.
Ukrajina je napadena právě proto, že chce do Evropy bez ohledu na množství otazníků. Do války nás táhne Rusko, které žije ve vizi, že už si může dělat co chce a chce obnovit sféru vlivu SSSR. A protože v Evropě na to máme jiná náhled, pomáháme Ukrajině.

Smutné, když něčí rozhled končí pohodlím gauče. Nebo děsivé?

rtep

Hledáte racionální jednáni u Ruska, kterí není schopno racionálně vůbec uvažovat.
Putin a jeho soukmenovci a soudruzi, kteří cíleně útočí na jaderné elektrárny, opravdu nebudou dlouho váhat před útokem na kohokoli a jakýmikoli zbraněmi, tedy i jadernými.
Teď se nám možná na 5, 10 nebo 15 let nebo už napořád bude žít hůř. Ale to je milionkrát lepší, než se stát součástí ruské říše.
Řízený rozklad Čech a Moravy, jak to zábavně nazýváte, nastane tehdy, pokud Rusáci tuto válku vyhrají.

Studý Chudent

Tohle je dobrej duševní mrzák tyjo