Stát nakoupí ve velkém auta na CNG, vnitro soutěží smlouvu na 60 milionů

Nejprodávanějším vozem na CNG je u nás Škoda Octavia G-Tec. Foto:Škoda AutoNejprodávanějším vozem na CNG je u nás Škoda Octavia G-Tec. Foto:Škoda Auto

Ministerstvo vnitra se rozhodlo pořídit další nová osobní auta s pohonem na stlačený zemní plyn (CNG). V soutěži na rámcovou

Zpět na článek
11 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Wardan

klasika, zas vyhraje škoda, protože někdo bude mít malou domů nebo flotilu škodovek doma, bez komentáře..kdyby raději dali šanci jiným automobilkám, už je mi z toho blitno

Kamil Kačer

Překvapuje ještě někoho, že to určitě vyhraje škodovka? Mě už ne. Někdo ty své kšunty zkrátka udat musejí ne? Hrůza, jaký na to máte názor vy?

Pepa

Jasně, úspěch hlavně škodovky, jak jinak že? Normální člověk si škodovku nekoupí, tak jí musejí udat jinde, nebo se pletu?

Mates

Normálny človek si Škodovku nekúpi? Hlavne že ich je na cestách v ČR mraky, kam sa pozrieš tam samá Škodovka. To chceš povedať, že sú u vás všetcia ľudia nenormálni? A čomu sa čudujete, je to vaše auto, pracujú na tom vaši ľudia a budete nadávať? Na Slovensku sa tiež nakupujú autá pre vnútro od výrobcov, ktorí ich vyrábajú u nás. 80% áut MVSR sú Volkswageny, Kie a Huindaye.

noerf

Tak zatím vsechny ty tzv. alternativni pohony nejsou efektivnější než benzín nebo nafta. Bohužel o dotace tu jde především, neboť se mohou prerozdelovat, takže je podporuje eu, vláda a další vyzirkove.

AAA

Halík, politicky, myslete politicky, Halík!

Milan

Tohle palivo už nemá pro osobní auta budoucnost, neočekávám žádný rozvoj, co se týče rozšiřování plnících stanic, vývoje motorů atp. Při životě to asi nějakou dobu budou držet a sponzorovat státní firmy, jako v tomto případě.

raddie

Budu je kupovat i úřady s podzemními garážemi? 😀

Petr.R

ty uřady si udělají vyjímku a investují do odsávání, ale stojí to pěkný peníze a nikdy se to nevrátí, stejnak budou jezdit jen ve velkých městech a vyhraje to mercedes, protože on jim k tomu dá domácí plničku.

Mech

Některé překlepy jsou fakt vtipné, např.: ve druhém odstavci „Při současných cenách vozidel na CNG by měl bez problémů počet takto koupených aut přesáhnout stokorunu.“ :)))

Jan Šindelář

Pátek odpoledne :). Opraveno. Díky.