Stadler získal další zakázku v Německu, dodá 16 Flirtů pro Transdev

Stadler Flirt pro NordWestBahn. Foto: StadlerStadler Flirt pro NordWestBahn. Foto: Stadler

Jen týden po získání velké zakázky na dodávku nových jednotek Kiss pro provoz v okolí Hamburku oznámil švýcarský výrobce železniční

Zpět na článek
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
IGCT

Kéž by JMK vybral jako dodavatele EMU právě Stadler. Ale to asi moc hrozit nebude, po tradiční výrobce v ČR Škoda, zaměstvávajíc české občany, že?

Oskarák

Stadler je opravdu kvalita (není myšleno ironicky). Stačí se podívat třeba na Švýcarsko, kde drtivá většina nových jednotek (běžného i úzkého rozchodu) pochází od Stadleru. Hlavně jsou dle dostupných informací provozně velmi spolehlivé, o čemž si výrobky Škoda Transportation bohužel mohou nechat jen zdát.

Jiřík

Ano, zejména Flirty ze Stadleru Siedlce jsou přímo ukázkou spolehlivosti. To i Stadler Minsk to dělá o dvě třídy lépe. A nepochybuju, že pokud by se na naše dráhy někdy Flirty dostaly, byly by právě z polské hurtownie

Kubrt

Můžete to specifikovat – kteří provozovatelé a jaké mají problémy s polskými flirty? Samozřejmě je to otázka ceny – pokud zákazník je ochoten zaplatit cenu práce švýcarského dělníka, tak jí dostane, no problem.

Jiřík

Bělorusko trvale a Holandsko obrovské problémy při start-upu. V Polsku rovnět poměrně vysoké náklady (ale ano, v porovnání s Pesou a nebo Newagem je to jiná třída)

TPal.

Kdo ví, třeba se JMK rozhodne investovat takhle. 🙂