z prahy

Smartwings budou vozit klienty polské cestovní kanceláře Rainbow

Boeing 737 MAX 8 registrace OK-SWA společnosti Smartwings před testovacím letem 25.3. 2021. Foto: SmartwingsBoeing 737 MAX 8 registrace OK-SWA společnosti Smartwings před testovacím letem 25.3. 2021. Foto: Smartwings

Smartwings hodlají provozovat z polských letišť v letní sezoně chartery do 28 destinací.

Zpět na článek
31 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Frequn

cekam kdy smrtwings zacnou vozit rusaky na krym

Jenda

Smartwings mohou brát zakázky, kde se jim to zlíbí. A kdyby provozovali lety z Ruska na Krym, tak ať. Místo ruské aerolinky by tak šli finance do ČR (a čínskému spolumajiteli). A opravdu, nejsem fanoušek Ruska a našich proruských politiků.

VíKo

Ja jim to přeji. Hlavně aby se lítalo. Btw. Jako cestujícímu mě v letadle SmartWings nic nechybělo. Let na jeden motor jsem nezažil. Proto proti nim nim nijak nebrojim. Pokud navíc není jejich spoj cenove výhodný letím klidně s Ryanem. Proste mě jen přesouvají po Evropě. To mi stačí.

Robin Hood

Aprávně a upřímně po dlouhé době přejícní komentář bez knedlozelových nálad a post-komunistických uplakaných názorů od lidí co pijou Svijany pouze když jsou v akci.

Také jim to přeji.

Pěknej den všem.

Jan

„…názorů od lidí co pijou Svijany pouze když jsou v akci.“

Bože, to je skvělej obrat… 😀

Petr5

No jo, Robin Hood pije jenom 18 letou whisky.

G700

Fuj

noerf

Kolik letadel tam nasadí.

Tomas

že by ty tři, které patří pod smartwings polska? 😀

DPH

fakt 3?

Jiří 24

A která 3 letadla patří pod SW Polska? Já vím jen o SP-TVZ.

tom

Momentálně je tam MAX SWM

Jiří 24

To že OK-SWM stojí ve Varšavě, neznamená, že spadá pod SW Polska.

Beedat

Tohle si nezasloužili ani Poláci 🙁

tom the second

Proč se chováte jako …… Co všichni máte proti SW? Nevidím rozdíl v SW nebo Ryanovi. Letěl jsem s oběma. Ježíš, copak na 2 hod let potřebujete nějaký servis? Ano, vadí mě papalášství majitele, vadí mi jejich přístup k jednomotorovým letům ale v každé firmě se najde někdo, kdo to posere všem. Ale nemůžete ostatní lidi co tam pracují házet do 1 pytle.

Hojakar

Tak já konkrétně mám proti SW obrovske ohrozeni bezpečnosti. Přeci jenom let s jedním motorem přes půlku evropy je extrem. A to jejich mlzeni po tomto incidrntu je už jen tresinka na dortu…

Thomas

Tak Vám přeji trpělivost při hledání společnosti, kde ani jeden pilot nezpůsobil bezpečnostní incident. Jestli jednu jedinou najdete, tak smeknu.
Na druhou stranu je ale důležité si uvědomit, že bezpečnostní politika je nastavena dobře a on sám ji porušil. To nedělá nebezpečnou aerolinií, ale lidskou chybu, která byla vyšetřena a potrestána. Mlžení? Jako zaměstnanec jiné společnosti můžu říci, že mi přijde hezké, že se po dobu prošetřování zdrželi verdiktu a snažili se stát za svým zaměstnancem. To se dnes nevidi.

Dominik

Vidím rozdíl v x desítkách stovek korun, které za ten let bez servisu zaplatíte… O servis ani tak nejde, spíš zaplatit za úplně stejnou službu 4x více je rozdíl. Taky nebudete propagovat a chválit koupi rohlíku za 8 Kč, když můžete koupit jeden za 2 Kč.

Roman

Vzhledem k tomu, že se v tomto případě jedná o Charter lety jsou komentáře k ceně letenek na volném trhu trochu mimo nemyslíte?

Lojza

Co proti nim mam z cestujících dělají pitomce a ohrožují na životech. To co předvedl pilot s 1 motorem, by měl. Jít sedět. A ještě před covidem zkuste si že Smart dostat kompenzaci. Myslíte, že vám řeknou měli jsme zpoždění 6hodin máte nárok např. Na 400eur, ani náhodou lžou klientům na přepážkach, na tel. Linkách operátori až se jim od pusy prasi. Lidem vyloženě lžou a lžou, silné neseriozni řekl bych i podvodní letecká společnost. A cenová hladina za 2 hod. Lety si účtovat 10 000kc, pěkně děkuji.

Fox

Inu Lojza

Y.K.

Hned dva předsudky ve větě o 5 slovech. To je hustota.

Fox

Inu Lojza

Y.K.

Oni už v Polsku něco létali i před covidem, ne? Ale nemám moc přehled pro koho a jak časté frekvence.

Radek

Pro Itaka tours, létali pro ně i dálkovky A330

Y.K.

No jo, správně, i A330.

Tomas

Jo .. měli (a nejspíš stále maj) něco, co se jmenuje smartwings poland .)

František Máchal

Smarti dobry, flexibilni, snazi se. Drzim palce

Jindra

Přeji Vám dožadovat se po nich vyplacení kompenzace. 😀 To byl báječný zážitek na tři roky. Pěkně až k soudu, jinak nezájem. A to mluvím o pohledávce za tisíc éček z roku 2017, kdy žádná krize nebyla. Jen arogance SW.

Jindra

Můžu se jen smát mínusům. Protože jsem pouze popsal svoje vlastní zkušenosti se SW. 😉

Lojza

Tady ti zoufalci že Smartu mají hodně priznivcu.. Dostat z nich kompenzaci je nadlidský úkol, lžou jako když tiskne klientům.