Škoda Auto investuje během příštích pěti let 138 miliard do elektromobility

Studie elektromobilu Škoda Vision 7S. Pramen: Škoda AutoStudie elektromobilu Škoda Vision 7S. Pramen: Škoda Auto

V marketingové komunikaci chce firma klást výrazně větší důraz na nápis Škoda než na logo.

Zpět na článek
21 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Radek Vičík

Škoda času a peněz.

Jak dal

Nevíš jak dal, proved reorganizaci a změn korporátních identitu!

Pavel T.

Opičárna po porsche 911? To žebrování, kde je 6 dílků a sedmý červený je uplná kopie 911, která má na víku motoru 9 dílků a 2 červeně (jako symbol 11). To nemohla Skoda přijít s něčím vlastním?

medvěd

Jdou s dobou, jinak skončí. Při pohledu na současné ceníky elektřiny se mi to zdá drahé a baterie je nejslabší článek.

Peeetr

Tak ještěže hlavního šéfa VW Group před pár týdny vyhodili, pro přílišnou orientaci na předraženou elektřinu. Tak si v naší Škodovce jen předraženě zacvičili markeťáci, ale tohle nesmyslné monstrauto naštěstí velmi rychle odpískají, a vyrábět se nebude.

milan

Tady se tak všeobecně čeká na rozkazy a když nepřijdou, nebo se opozdí, nebo když si hybatel z porobeného chce udělat legraci či už ho nezajímá, tak ho nechá plácat.

Poudy

No konečně! Jeden už aby se o budoucnost škodovky bál, toto mělo přijít už před lety. Doufejme že od sériové produkce toho sedmimístného mastodonta budou z bolky nové modely jen elektrické.

Vojtěch

Pravděpodobně nebudou. Poptávky v ČR bude asi až do úplného zákazu (2040?)

Poudy

2035. Každopádně i v tak mentálně zaostalé zemičce jako je ta naše se nebude už před tímto datem kupovat nic jiného než EV přirozeně, ten zákaz je úplně zbytečný s ohledem na technologie v pokročilé fázi vývoje a celkem slušné šanci že za takových 5 let bude elektrické auto rozhodně ekonomičtější i praktičtější volbou než spalovací. Ale my se na tom jen svezeme, národem průkopníků jsou jiní kteří nám ty začátky zaplatí 🙂

Jiří Kocurek

A víte, že v rámci boje proti mentální zaostalosti je potřeba zakázat tlačítkové telefony? Jen kvůli nim je ve smartfonu potřeba GSM modul, jinak by byl zbytečný.
Zastánce moderních technologíí v tom měl jasno, když mi to říkal.

PS: Německo okolo roku 2010 spoléhalo, že dnes, v roce 2022, budou průmyslově nasazené technologie, které se teprve vymyslí, a vyřeší se tím problémy s nestálostí OZE. Nahazují uhelné elektrárny namísto jaderných, protože do plynovodu hodil Putin zátku.

Vskutku názorná ukázka, jak zahodit funkční technologie ve prospěch neexistujících budoucích.

Asd

Máte pravdu. Jen NS2 neblokuje Rusko ale samotné Německo, které ze zřejmých příčin nechce vydat potřebnou certifikaci.

Vojtěch

2035 není schváleno a aktuální vláda ČR to nepodepíše, 2040 se zdá být reálnější. Pokud má teď někdo barák s fotovoltaikou tak ho EV vyjde levněji už teď. Ten zákaz nebude až tak razantní protože v té době bude už penetrace EV i v naší malé zemi vysoká, ten zákaz je spíše legislativní závazek

Jenisej

Mentálně zaostalé zemičce ? Je videt, ze jste mladsi 30 let. Protoze, to co zeleni aktivisti predvadeji ohledne zeleneho udelu, se napadne podoba praktikam komunistu za sociku. Kdo ma jiny nazor je fuj a hereze se nepripousti.

Adamgolias

Vidite , ja mam uplne opacny nazor. Ac vlastnik auta nejsem a je mi jedno zda autisti budou platit za ropu nebo za elektrinu zda se mi , ze kdyz nekdo zacne prosazovat cokoli pokrokoveho ( coz je narozdil od motoru spalujiciho fosilni paliva a jehoz fce od 19.stol nedoznala zasadnich zmen temer jakykoli jiny pohon) je zde okamzite podobne ublizeny komentar vyznavacu šmíru a jedovatych plynu a castic zustavajici za temito strojky. Je zvlastni jak v dobe neomezenych moznosti predavani informaci je ropa stale vyuzivana jen jako medium , jehoz energie je vyuzita ze 20% , a to co… Číst vice »

Mysel

Oni lide, kteri auto nikdy nemeli, jsou vubec velkymi propagatory elektromobility. Cim min tomu rozumeji, tim lepsi napad jim pride trestat elektrickym pohonem nekoho jineho.

Chronosphere

Modely zůstanou modely.
Sériově se vyrábí to,co někdo koupí.
Mentálně postižení jsou finančně mimo hru.Radujte se.

Phate

Tady se hlavně ukazuje nové logo, to je podle mě hlavní důvod této kampaně. Ale na auto dojde nakonec taky, bude pro 7, bude celkem podobné modelu ale nebude mít výstřelky jako suicide-door.
Před tím se ale určitě začne vyrábět malé elektrické SUV. Je potřeba mít v portfoliu kromě Enyaqa a 7s i něco levnějšího.

MHD

Škoda předvedla nový image. A já podle zkušenosti tipuju, že na dalších 25 let. Předchozí image s roštem z grilu na chladiči tu strašil od roku 1998.

Zrzek

A větší důraz na nápis než slepici tu už byl taky, stačí se podívat na Š 120 a její deriváty, znak se začal prosazovat až na favoritu.

MHD

Píšu o celkovém image, ke kterému patřil ten rošt na chladiči, jako poznávací znamení Škody. Ano, znak k němu také patřil, ale k tomu mám neutrální postoj.

Franta Metel

Všechny škody, kromě modernizované 742 logem oplývaly.