Šest dní zákaz příjezdu autem k Terminálu 2. Letiště Praha zveřejnilo detaily omezení

Letiště Praha, Terminál 2. Autor: Letiště PrahaLetiště Praha, Terminál 2. Autor: Letiště Praha

Omezení je kvůli delegacím v rámci českého předsednictví EU.

Cestující a návštěvníci Letiště Praha nebudou mít šest dní možnost využít expresní parkování před odletovou halou Terminálu 2. K omezení dojde v období od 10. do 15. 7. z důvodu přepravy účastníků akcí v rámci předsednictví EU. K omezení bude docházet v průběhu dne.

Informace o omezení navazují na první zprávy z června. Letiště Praha žádá cestující, aby využili parkoviště PB Economy před příletovou halou Terminálu 2 a expresní parkoviště před Terminálem 1.

Doporučujeme sledovat dopravní navigaci při příjezdu na letiště. Na všech těchto parkovištích bude platit režim 15 minut zdarma. Při příletu na terminál 2 doporučujeme cestujícím sledovat navigaci u východů z příletové haly nebo se informovat u informačních přepážek,“ říká Jakub Puchalský, člen představenstva Letiště Praha.

Mapa omezení u T2 na pražském letišti. Foto: Letiště Praha

Mapa omezení u T2 na pražském letišti. Foto: Letiště Praha

Policie bude asistovat u vjezdu na estakádu a na křižovatce Schengenská / Aviatická. V terénu na parkovištích bude zvýšený počet asistentů parkování, kteří budou cestujícím pomáhat s navigací. K omezení dojde v době, kdy letištěm prochází obvykle nejvíce cestujících.

Tagy letiště praha
43 komentářů