ŘSD začne s modernizací telematických systémů na D48, provoz bude v režimu 1+1

Dálnice D48. Foto: ŘSDDálnice D48. Foto: ŘSD

Ve 14,5 km dlouhém úseku povede provoz necelých 7 měsíců obousměrně vždy v jednom pruhu.

11 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Baraba

Každý rozumný stavebník má kabely alespoň v chráničkách, pokud nepoužije žlab, nebo kanál. Případná výměna pak pouze znamená protáhnout nový kabel stávajícím „otvorem“. To je otázka max jednotek dnů, bez výkopových prací a velkých uzavírek.

Andrej

Vzhladom na to, ze je tam vyrazne poskodeny kryt vozovky, predpokladam, ze buduci rok sa to na podobne dlhy cas uzavrie kvoli rekonstrukcii. Preco to robit naraz a efektivne? Pripadne preco to neslo pred rokom ci dvoma, ked bolo zuzenie aj pri FM a aj pri zjazde na Slovensko?

Celych 7 mesiacov a celych 14,5km do jedneho pruhu kvoli takej blbosti je naozaj extrem. Mnohe veci sa za Matla posunuli k lepsiemu, ale nad niektorymi stale zostava rozum stat

Kodl

Více než půl roku na takovýto typ opravy? Staré kabely ven a nové dovnitř? LoL

Marek Hrdina

Výměna kabelů na sedm měsíců? :O To to bude měnit jeden člověk s lopatou?

Jarek

Prostě si z lidí dělají dobrý den, stejně jako D56 od Ostravy na Frýdek, pořád po celá desetiletí jedno omezení střídá druhé….Jak mi bylo vysvětleno odborníky, proč se na D35 u Lipníku o pár měsíců protáhlo omezení…wono to jinač nejde….

Rosťa

TVL to nevymyslíš. 4 roky je část toho úseku zúžení kvůli spojce na Slovensko a když už to mají hotové, tak začnou o 10 metrů dál měnit kabely a zúžení bude znova…..

Slosor

Do listopadu? To je snad špatný vtip. Na té „dálnici“ se už nějaký ten pátek sype CB kryt, látají to asfaltem a oni to jdou na půl roku zavřít kvůli výměně kablíků.

Tomas

Tak si užijí lidé v obcích na souběžné silnici, no 😁

Jan

Kvůli výměně monitorů a kamer to převedou na „necelých 7 měsíců“ do protisměru???

Kamil

Myslím, že se bude jezdit v obou směrech a tipuju, že v obou směrech v levém.

Adrian

To tipujete špatně. Když se opravuje střední dělící pás, tak se jezdí v pravém pruhu a po zpevněné krajnicí. Jenže tady je úzká, tak se bude jezdit v režimu 1+1