Rosťa Kopecký: Z čištění bioplynky k letadlům

Rosťa Kopecký v kokpitu A330 ČSA. Foto FlyRosta.comRosťa Kopecký v kokpitu A330 ČSA. Foto FlyRosta.com

Snažím se ukázat letectví z více stran a zvát si i na první pohled obyčejné lidi z provozu, říká autor projektu Flyrosta.com.

Zpět na článek
26 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Pavel K

Bylo by super, kdyby Rosťa natocil rozhovor s nějakým pracovníkem rampy/handlingu nebo s těmi co nakládají zavazadla

Anonymus

Husty, jak odpovedel. Ale nevim, proc vlastne. 😥
Zatímco v pořadu míváš často bývalé zaměstnance ČSA, nelze si nevšimnout, že prakticky nepokrýváš situaci ve Smartwings. Proč?
Když to řeknu diplomaticky, tak nejlepší řešení je za současné situace o této společnosti nemluvit.

SaulGoodman

No on ani Yirina je zjevně dost nesnáší, dokonce na Instagramu někdy fotky z ČSA letadel „cenzurují“ tak, aby nebylo vidět logo 😀 zajímalo by mě, jestli je to jen řekněme profesní odpor k SW protože „zničily“ jejich oblíbené ČSA, nebo je za tím i nějaký osobní příběh…

marek01

Každý kdo má jen trochu nějaký vztah k letectví dobře ví jakou dělají SW reklamu českému letectví které vždy patřilo ke světové špičce. To že v podstatě vymazali ČSA z letecké mapy a parazitují na jejich linkách je jen třešničkou na dortu. Možná taky mají strach o své zdraví neboť kdyby vylezlo vše kolem SW na povrch, vím že jim bylo řečeno ať se kolem SW radši vůbec nemotají. Vůbec se jim nedivím že o SW nechtějí mluvit. Když každý ví jak letectví v ČR zpustošili a nastolili bohužel i kdysi slavné ČSA mizernou úroveň.

Lkprak

A proto si tuhle společnost už léta najímají cestovky a různé jiné letecké společnosti ze Španělska, Finska, Norska, Německa, Francie, Polska, Maďarska, Izraele, Lotyška…(a to beru jen podle toho, co je v tuhle k vidění na FR) a navíc se podílejí na přepravě Rally Dakar.

Robert

To už je v Česku takový zvyk, že když je u nás někdo úspěšný, tak to spousta lidí nedokáže odpustit. SW je celkem úspěšná společnost v kontextu východní Evropy. Stačí se podívat, jak se celé letectví vyvíjí v našem regionu v posledních letech a kde skončili dříve státní letecké společnost. S výjimkou LOTu a přežívajících ČSA tu už ani nejsou.

Ibragim z Bastru

No bývali doby, kdy i tady na diskusích byli zaměstnanci QS docela aktivní 😀

woobob

woobob@seznam.cz 37.131.227.178 Z cyklu žijí mezi námi. Napište pánovi, je sám a potřebuje, aby si měl s kým povídat. . Čůro, kolik komentářů už jsi pod článkem o tomto hňupovi vycenzuroval? A pro tvoje info, napsat neobjektivnímu a zkorumpovanému novinářovi, že mu někdo jednou rozkope tu nevymáchanou držku není vyhrožovaní, ale konstatovaní brzké budoucí reality. Optej se Šidla ze Seznamu, a nebo novinářské elity Novotného a Šafra, oni taky rádi vyhrožujou, ale jak na ně někdo udělá bububu, tak mažou udávat na PČR a somrují o ochranku z peněz daňového poplatníka. Mrdky jako ty, Čůro!! Odpovědi zašli prosím na mail,… Číst vice »

Ivan

Pane Suro, smažte prosím tohohle zamindrakovaneho trapáka, co neumí ani slušně diskutovat. Děkuji.

Anonymus

A kdo jim rekl, at se kolem Smartwings nemotaji? A co by jim hrozilo, kdyby se motali? To by me dost zajimalo. Diky

Jana

“Možná taky mají strach o své zdraví neboť kdyby vylezlo vše kolem SW na povrch, vím že jim bylo řečeno ať se kolem SW radši vůbec nemotají”

Vy mate informaci o tom ze jim nekdo primo ze SW vyhrozoval fyzickou likvidaci? To je celkem zavazna informace. Obratil jste se s tim na patricna mista a nahlasil to?

Robert

Chápu, že řada lidí může mít emoční vztah k ČSA a těžce nést současný stav. Nevím, jestli je to cenzurování pravda, ale pokud ano, tak se mi zdá takový vztah nezdravý.

Karel

Myslím, že pro většina lidí z letectví nemá SW ráda proto, jakou tady zavedly firemní a cestovní kulturu (ždímání zaměstnanců, arogantní zákaznický servis atd.) a že to s ČSA nemá nic společného.

Apex

No, jen jestli nebude problém v tom vztahu vzájemný… myslím, že ani ze strany QS není zájem o spolupráci. Nic není černobílé a kdo zná pozadí, tak ví, co je za tím.

Vojtěch

Příjemný rozhovor a i dobrá spolupráce obou relativně nových projektů. Na obou se mi líbí zápal pro věc a objevení úplně nového trhu v propojení světa profesionálů a zájemců o dopravu (letectví).

Ať vám to i v příštím roce všem jde stále dobře a přicházíte s novými nápady, které nás budou bavit a Vás slušně či skvěle uživí! Díky pánové!

Robert T.

Rosťa je naše spojka do leteckého světa.

peter

Tohto pána som objavil asi pred rokom a musim povedať, je to borec. Drżim palce.

Lkprak

A rozhovor s jeho manželkou nebude?

Znám ji osobně, je to moc milá dáma, jež má za sebou bohatou minulost v letectví a byť se momentálně věnuje jinému oboru, je jasné, že že se do něj dříve či později vrátí. A její osobní blog – to je neskutečná radost číst..

Pavel Peterka

Příjemný rozhovor 👍. Pana Rosťu rád sleduji. Otevírá mi pomyslné dveře tam, kam jsem si je chtěl kdysi otevírat sám, ovšem profesní kroky nakonec směřovaly místo do vzduchu na koleje. O to víc si teď jeho reportáže užívám, poněvadž svým způsobem dokážou i zhmotnit sny 😉.
Děkuji a přeji vše dobré. Pavel 😎🚂🍻.

Ibragim z Bastru

Rosťa je skvělý! Nemám čas sledovat vše ale četl jsem jej již v začátcích na yirinině v logu a vždy to melo úroveň a bavilo. Mé jako fanouška psaného textu snad ještě víc než teď ve videích. Ať se vede u nadale!

Ibragim z Bastru

Blogu, samozřejmě. Omlouvám se za překlep.

Igor Mauricio

Paráda, díky.

Air Traveller

Dobře on! 🙂

Zvědavec

Rosťa je borec! Díky za hodiny zábavy 🙂