Rejdař Hradský: Bez kvalitní vodní cesty budeme jen montovnou

Loď s nadrozměrným nákladem. Autor: EVD-Sped.Loď s nadrozměrným nákladem. Autor: EVD-Sped.

Deník Zdopravy.cz dává prostor názorům odborníků z nejrůznějších dopravních oborů. Jednatel a spolumajitel nákladního rejdařství EVD – Sped. Lukáš Hradský

Zpět na článek
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
jančurobijci

To myslí vářně ??! My tu dálniční síť ani rychlou železniční zdaleka dostavěnou nemáme, přitom dálnice z HK do Mohelnice evidentně chybí více než 20 let a to se ještě zdaleka nezačlo stavět…. Ještě bych chápal co do potřebnosti, zajistit lépe splavnost Labe. Ale to co podporuje Zeman, je jeden obrovský tunel na vysání neskutečných peněz (a mnohde i vody). Přitom by klidně zlikvidoval dost velké území…Blijící smailík.. Že jsme montovna je sice pravda. Ale zajímaloo by mě, alespoň třeba dva KONKRÉTNÍ příklady, jak pomůže nějaká draze vylepšená vodní cesta v ČR, aby tomu tolik nebylo??? Cca kolik měsíců v… Číst vice »

JOHNNY

Je to stavba minimalne na sto let – jako každý velky infrastrukturni projekt – a HLAVNE – tenhle projekt by nas propojil pristavy na Dunaji a Cernym morem s pristavy na Odre a Baltskym morem a s pristavy na Labi a morsymi pristavy na mori severni Evropy vcetne Skandinavie – STALA BY SE Z NAS VELMI STRATEGICKA RICNI KRIZOVATKA/SPOJKA V EVROPE!!! a stim by krome vzniku spousty pracovni mist navazanych na samotnou vodni doravu taky vyrazne vzrostl strategicky vyznam Ceske republiky !!! Takze urcite postavit, urcite nesetrit a hlavne NEpoddimenzovat !!!!

Josef Molk

Názor a přání českého rejdaře,klidně se může s lodičkami prohánět po Česku,ale daleko větší část Labe je v Německu a tam toto zbožné přání nesdílejí.

Josef Novák

Dobrý den, naprosto vážně. V Německých továrnách se udřeme ke smrti, a dostaneme peníze jen na pouhou reprodukci nových dělníků. Věškerá přidaná hodnota zůstává majitelům v Německu. Již 25 let jsme nenápadně tlačeni do role podřízené kolonie. ( jak rád zdůrazňuje náš pan ministr Hermann.!!!!) Heslo presidenta Tomáše Garrigua Masaryka: Národ, jenž ztratí přímý přístup k moři, skončí nakonec jako stádo žab, nenávistně na sebe kvákajících v obecním rybníce !!! President Masaryk na návštěvě v Výzkumném ústavu vodohospodářském – roku 1933 + článek o inženýru Liboru Zárubovi – tyto si určitě přečtěte, stojí za to. Stránky 34 a dál. Naše… Číst vice »