RegioJet otevírá hotel v Rakousku, první týden bude hosty obsluhovat Jančura

Terasa hotelu Wallackhaus, který patří RegioJetu. Foto: RJTerasa hotelu Wallackhaus, který patří RegioJetu. Foto: RJ

RegioJet chce do hotelu přístupného v zimě pouze lanovkou lákat i na cenu piva: 3 eura.

Společnost RegioJet expanduje pod značkou RegioJet Hotel do Rakouska. V sobotu otevře hotel Wallackhaus v srdci národního parku Vysoké Taury. Otevření je naplánováno na datum, kdy v zemi skončí lockdown.

Hotel Wallackhaus RegioJet Hotels leží přímo na sjezdovce v nadmořské výšce 2 304 metrů nad mořem nad ikonickou vesnicí Heiligenblut am Grossglockner. Jančura ho koupil letos. Je přímo pod nejvyšší horou Rakouska – Grossglocknerem – na pomezí spolkových zemí Korutany a Salcbursko. V zimě je dostupný lanovkou, v létě, kdy není silnice pod sněhem, leží přímo na slavné nejvýše položené silnici v Rakousku.

Podobně jako ve vlacích chce Jančura lákat na kávu a vodu zdarma. Zejména české zákazníky pak může oslovit cenou piva: Pilsner Urquell bude nabízet za 3 eura. Zákazníci si mohou zvolit i samoobslužný servis.

Na testovací provoz během prvních týdnů bude přímo osobně dohlížet Radim Jančura, který se o první hosty bude starat společně s českým týmem hotelových zaměstnanců.

Wallackhaus RegioJet Hotels se zařadí vedle dalších lokalit, kde RegioJet Hotels nabízí ubytování pro party i jednotlivce. Jsou to například horský hotel ve Vidlích v Jeseníkách, penzion Habánský dům, či chalupa Bílý Dvůr v Krkonoších nebo v Gerlitzenu, v rakouských Korutanech – přímo nad jezerem Ossiacher See. S kapacitou 82 lůžek je zatím největším objektem RegioJet Hotels.

Tagy RegioJet Hotels
61 komentářů